Alice od dwóch lat je tylko owoce i nie pije nawet wody. Co to za dieta?

Alice Copilet miała świetną pracę, była prawniczką. Niestety dziewczyna nie była szczęśliwa, żeby się odstresować piła i imprezowała. Jej życie diametralnie się zmieniło, kiedy została frutarianką.

Alice ma 35 lat i w 2013 roku postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Zaczęła od tego, że zmieniła dietę i przeszła na weganizm. Wcześniej wspominaliśmy o tym, że kobieta była prawniczką. Mogłoby się wydawać, że jest to praca marzeń, w końcu zapewnia ona wysoką pozycję społeczną i przede wszystkim dobre wynagrodzenie. Alice nie była jednak szczęśliwa. Okazało się, że kiedy zmieniła swój tryb życia nagle okazało się, że czuje się naprawdę świetnie. 

Alice Copilet jest frutarianką 

Frutarianizm jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych odmian weganizmu na świecie.Głównie dlatego, że osoby, które są frutarianami żywią się wyłącznie owocami bez ich obróbki termicznej, czyli po prostu surowymi. Niektórzy z nich nie zrywają również sami owoców z drzew, czy krzewów, a czekają aż owoc sam spadnie z drzewa. 

To jednak nie koniec. Kobieta przyznała się do tego, że od dwóch lat nie pije nawet zwykłej wody. Twierdzi, że owoce i soki, które z nich przygotowuje w zupełności jej wystarczą. Alice codziennie rano przeprowadza tak zwany "suchy post", podczas którego nie nie je i nie pije. Frutarianka twierdzi, że taki detoks pobudza nerki do oczyszczania organizmu. Co więcej twierdzi, że po pewnym czasie ciało przyzwyczaja się do braku wody i zaczyna czerpać z wewnętrznych zapasów, tak jak robią to wielbłądy. 

Ciało potrzebuje jedynie żywej wody. Tej, która znajduje się w owocach i warzywach, to ona zapewnia właściwe nawodnienie, a nie tylko przelatuje przez organizm - mówi Alice. 

Jak wygląda jadłospis Alice?

Wielu dietetyków z pewnością nazwało by go głodówką, ale Alice twierdzi, że nigdy nie czuła się lepiej. Lata imprez i picia alkoholu źle odbiły się na jej zdrowiu, a frutarianizm według niej je naprawił. 

 • Rano - suchy post. Do obiadu nic nie je, ani nie pije
 • Obiad - litr świeżego soku z pomarańczy / kilka zielonych kokosów / dwa litry wody kokosowej /
 • Kolacja - mango / owoc duriana / papaja

Dziewczyna chcąc mieć jak najlepsze owoce pod ręką podjęła decyzję o przeprowadzeniu się wspólnie ze swoim partnerem do Tajlandii. Tam pracuje też jako trenerka. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma naprawdę szczupłe ciało, ale czy jej dieta nie jest zbyt kontrowersyjna? 

 

Zobaczcie również Polkę, która jest frutarianką.

 
Więcej o:
Komentarze (44)
Alice od dwóch lat je tylko owoce. Dziewczyna nie pije nawet wody. Jak to możliwe?
Zaloguj się
 • winblastyna

  Oceniono 15 razy 7

  Taka kreatywna anoreksja.

 • kisssmyass

  Oceniono 8 razy 6

  młody organizm wiele zniesie i niewiele będzie widać szkód jakie wyrządzają jakieśd nadmiary lub niedobory. Młody organizm to może żreć same słodycze przez miesiąc i będzie wyglądać w miarę OK. I co z tego pożytecznego wynika?

 • monodeluxe

  Oceniono 19 razy 5

  Zniszczyło jej biust w cholerę.Zapadniete oczodoły, sińce pod oczyma...na zdrową nie wygląda, raczej jak przeglodzona mieszkanka Afryki

 • feelek

  Oceniono 19 razy 5

  ale zapachy po chyba ma Alice nienajprzyjemniejsze:
  na zdjęciu Alice jest w otoczeniu durianów,
  a to jest owoc, co tak śmierdzi przy jedzeniu, jak zgniłe, 100 dniowe jajo,
  sam widziałem jak kelner z hotelu zajadał to coś wywalony przez właściciela o 10 m od ścian hotelu.
  tak, że Alice-z-Kanału-Ściekowego, nie dziękuję, pls. stać 10 m ode mnie.

 • sanczozlamanczo

  Oceniono 11 razy 5

  jak dla mnie może jeść i qpę wszystko mi jedno

 • ga.spar

  Oceniono 12 razy 4

  jak się cały dzień leży cycem do góry to i spadające z drzewa do gęby banany wystarczą.
  jak by miała zapierd*lać paleciakiem przy rozładunku w biedrze to w try miga przeszła by na wieprzowinizm połączony z schabowianizmem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX