Popularna trenerka fitness Michelle Lewin zaatakowana na plaży na Bahamach

Michelle Lewin pojechała na urlop na Bahamy. Trenerka nie spodziewała się jednak, że na jednej z plaż może w brutalny sposób zostać zaatakowana. Wideo z tego przykrego zdarzenia opublikowała na Instagramie.
Zobacz wideo

Bahamy to ulubiony kierunek gwiazd. Jakiś czas temu zdjęcia stamtąd publikowała, chociażby dziewczyna polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat. Tym razem bajeczny kierunek obrała jedna z najpopularniejszych trener fitness na świecie Michelle Lewin. 

Michelle Lewin zaatakowana na plaży 

Bajeczne krajobrazy na Bahamach to jedno, ale niektórzy z fanów tej destynacji jadą tam tylko po to, by zobaczyć plażę z dzikimi świniami. Jest to nie lada atrakcja, bo istnieje niewiele miejsc na świecie, gdzie turyści mogą być tak blisko natury. Jak sama nazwa wskazuje, świnie są dzikie, ale w większości oswojone już z widokiem turystów. Oczywiście dla własnego bezpieczeństwa dobrze jest je czymś przekupić. 

Prawdopodobnie Michelle Lewin zapomniała zabrać ze sobą przekąski i jednej ze świń to się bardzo nie spodobało. Kiedy trenerka przechodziła między zwierzętami, jedno z nich  ją zaatakowało. Na nagraniu, które zostało opublikowane na Instagramie widać, jak świnia podbiegła do niej i ugryzła ją w pośladek. W późniejszych ujęciach mamy zbliżenie na to ugryzienie. Wideo obejrzało ponad 5,5 miliona fanów. 

 

Oczywiście to, co wydarzyło się na plaży, jest głównym tematem komentarzy pod filmikiem, ale wielu z fanów zwróciło także uwagę na doskonałą formę trenerki. Pod jednym ze zdjęć Michelle Lewin napisała, że jej ciało to efekt ciężkiej pracy, a nie zasługa chirurga plastycznego, bo to również jej się zarzucało. Lewin nie tylko publikuje swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych, ale również nagrywa treningi dla swoich obserwatorów. Miłość do treningu to jedno, ale drugą pasją Michelle jest gotowanie. Fit gwiazda stworzyła nawet fit aplikację ze swoimi propozycjami posiłków.

Wenezuelska trenerka jest nie tylko bardzo popularna w swoim kraju, ale również na całym świecie. Jest inspiracją nie tylko dla kobiet, ale również mężczyzn. Jej konto śledzi prawie 13,5 miliona fanów. Kilka lat temu Michelle Lewin była również gwiazdą konferencji PEI, która co roku odbywa się w Warszawie i gromadzi miłośników fitnessu i zdrowego stylu życia.

ZOBACZ TEŻ: 10 modelek fitness, które warto śledzić na Instagramie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.