Jacqueline schudła 160 kilogramów! "Nie mają prawa wytykać mnie palcami i śmiać się ze mnie"

Jacqueline w najgorszym momencie swojego życia ważyła 250 kilogramów! Dziewczyna postanowiła to zmienić. Zawzięła się, zaczęła ćwiczyć i się odchudzać. Efekt? Przeczytajcie jej historię.
Zobacz wideo

Dziewczyna przeszła ogromną drogę. Jacqueline udało się schudnąć aż 160 kilogramów! Oczywiście jej metamorfoza głównie opierała się na zdrowej diecie i treningu, ale nie obeszło się bez operacji, które pomogły usunąć nadmiar skóry. Niestety, przed Jacqueline jeszcze długa droga bo na jej ciele do dziś widać obwisłe fałdy skóry nadal przypominają o poprzednim życiu. 

Dziewczyna niedawno po raz pierwszy od dłuższego czasu postanowiła pokazać się w kostiumie kąpielowym. Choć miała sporo obaw i wiedziała, że jej ciało nie wygląda nadal perfekcyjnie, musiała to zrobić - przede wszystkim dla siebie. 

Niestety reakcja młodej pary spotkanej na plaży nie była godna pochwały. Kiedy dziewczyna obok nich przechodziła zaczęli się po prostu z niej śmiać. Teraz kobieta na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 130 tysięcy fanów pisze wiadomość do tych ludzi i całego świata. Tek komunikat jest naprawdę ważny. 

Wiadomość Jacqueline 

"Kilka tygodni temu na wakacjach w Meksyku po raz pierwszy od długiego czasu włożyłam kostium kąpielowy. Denerwowałam się przed wejściem do basenu, albo pójściem na plażę. Nadal czułam się, jak ważąca 230 kg dziewczyna... Wtedy to się stało. Para siedząca przy basenie zaczęła się śmiać, wytykać mnie palcami i żartować sobie ze mnie, jak tylko pokazałam się w kostiumie. Co więc zrobiłam? Wzięłam głęboki oddech, uśmiechnęłam się i weszłam do basenu. To była dla mnie wielka chwila. Zmieniłam się. Nie byłam już tą samą dziewczyną. Tak, nadal mam dużo skóry, nadal momentami mogę czuć się niepewnie.

Szczerze mówiąc ubodło mnie to. Ale nie chciałam dać tego po sobie poznać. Nie pozwolę, by to co inni o mnie myślą, było dla mnie przeszkodą w życiu własnym życiem. Oni mnie nie znają. Nie wiedzą, jak bardzo musiałam spinać pośladki, by zrzucić 160 kg. Nie wiedzą, jak dochodzę do siebie po wielu operacjach. Nie mają prawa wytykać mnie palcami i naśmiewać się ze mnie. Dlatego się uśmiechnęłam.

Nie ma znaczenia, jak inni o tobie mówią, albo jak chcą podciąć ci skrzydła. Ważne jest to, jak ty na to reagujesz. Co do siebie czujesz. Kochanie siebie takim, jakim się jest jest trudne. Może się nie podobać innym. W porządku. Mam nadzieję, że kochasz siebie. Kochasz swoje ciało. Mam nadzieje, że jesteś sobą i stale się uśmiechasz." - napisała w poście na Instagramie. 

 

Dziewczyna nadal jest bardzo aktywna fizycznie, bo zdaje sobie sprawę jak długa droga jeszcze przed nią. Jej treningi niekiedy są naprawdę mordercze, ale przynoszą efekty. Jacqueline ma ogromne wsparcie ze strony swoich fanów, którzy gratulują jej osiągniętego sukcesu i motywują do dalszej walki o siebie. 

 

ZOBACZ TEŻ: Schudł 80 kg, a blizny zakrył tatuażami. Teraz jest modelem

ZOBACZ TEŻ: Courtney Maguire schudła 75 kg, bo zrezygnowała z jednej kalorycznej rzeczy

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.