Lista 10 miast, w których mieszkają najwięksi przystojniacy na świecie

Magazyn Traveler's Digest już po raz kolejny opublikował listę miast, w których możesz spotkać prawdziwych przystojniaków. Czy na liście znalazło się jakieś miejsce w Polsce?

Ćwiczenia Miss Polonia - Agaty Biernat

Niestety według Traveler’s Digest w Polsce nie mieszkają przystojni faceci. W takim razie kto znalazł się zestawieniu i dlaczego? 

1. Sztokholm

Na pierwszym miejscu znajdują się Szwedzi. Czy ten wybór kogoś dziwi? Prawdopodobnie nie, bo faceci mieszkający w Sztokholmie są naprawdę przystojni. Nawet kobiety, które wolą brunetów z pewnością zgodzą się, że ich męskie rysy twarzy, blond włosy i dobrze zbudowana sylwetka działają tylko na ich korzyść i mogłyby się z nimi umówić. 

2. Nowy Jork 

Miejsce numer dwa zajmuje Nowy Jork i prawdopodobnie zastanawiacie się dlaczego akurat to miasto ma tak wysokie miejsce. W końcu mieszka w nim mnóstwo mężczyzn o najróżniejszych narodowościach. To może być właśnie odpowiedzią, w takim wypadku każda kobieta znajdzie coś dla siebie. 

3. Amsterdam 

Choć niektórzy uważają Holendrów za aroganckich to zdecydowanie nadrabiają oni urodą. Są dobrze zbudowani i przystojni, a do tego kobiety lubią trochę takich "bad boys". 

4. Lizbona 

Ciemna karnacja, ciemne włosy i boski uśmiech - to główne cechy Portugalczyków. Kobiety na ich widok wzdychają, dlatego Lizbona w tym zestawianiu zajmuje wysokie czwarte miejsce. 

5. Buenos Aires

Jeżeli masz do czynienia z Argentyńczykiem to możesz mieć niemalże sto procent pewności, że jest świetnym tancerzem. Buenos Aires to miasto kojarzące się z miłością, więc jeżeli szukasz partnera na całe życie, to może właśnie tam powinnaś wybrać się na wakacje? 

ZOBACZ TEŻ: Schudł 80 kg, a blizny zakrył tatuażami. Teraz jest modelem

6. Sydney 

W Australii mieszkają prawdziwi przystojniacy, a w dodatku nieźli sportowcy. W Sydney faceci spędzają wolny czas na surfowaniu. A jak kojarzą nam się surferzy? Z boskim sześciopakiem na brzuchu, śnieżnobiałym uśmiechem i loczkami na głowie. Nic tylko patrzeć i wzdychać. 

7. Madryt 

Chcesz wysokiego faceta? Nie znajdziesz go raczej w Madrycie, bo jak wiadomo Hiszpanie zaliczają się do grona tych niższych mężczyzn. Niemniej jednak potrafią zauroczyć kobiety swoim urokiem osobistym, a także opiekuńczością. Kiedy znajdą miłość, traktują ją jak księżniczkę. 

8. Berlin 

To co na pewno charakteryzuje Niemców, to to, że mają swój styl. Faceci mieszkający w Berlinie są wysocy i wyróżniają się na tle innych narodowości mocnymi rysami twarzy i dobrze zbudowanymi sylwetkami. 

9. Mediolan 

Mediolan to stolica mody, a mieszkający w nim mężczyźni są zawsze dobrze ubrani! To miasto uważane jest także za jedno z bardziej romantycznych na świecie, dlatego poznając tam faceta możesz mieć niemalże pewność, że zaskoczy cię czymś wyjątkowym. Może kolacją przy świecach na dachu jakiegoś budynku? 

10. Tel Aviv

Tel Aviv możemy porównać trochę do Sydney, w obu miejscach znajdziesz nie tylko przystojniaków, ale również artystów, którzy urzekną cię podejściem do świata. Dodatkowo Izraelczycy mają piękne oczy i są nieziemsko przystojni. 

ZOBACZ TEŻ: Przez 30 dni jadł tylko w McDonaldzie. Schudł, zamiast przytyć

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.