Margherita, a może pepperoni? Sprawdź, co mówi o tobie ulubiona pizza

Pizza to chyba jedno z najpopularniejszych dań i chyba nie ma osoby, która by jej nie lubiła, a w dodatku każdy ma swoją ulubioną. Okazuje się, że wybór pizzy może całkiem dużo powiedzieć o naszej osobowości. Co o tobie mówi twoja ulubiona pizza?

Burger zwycięzcy. Istny kulinarny nokaut

Pizza margherita

Cechuje ją wewnętrzny spokój. Lubisz stabilizację, porządek i powtarzalność. Nie lubisz zmian i trochę się ich boisz. Nie masz potrzeby zmieniać czegoś, co zwyczajnie jest dobre na siłę. Można na ciebie liczyć i twoi znajomi dobrze o tym wiedzą. Jesteś zadowolona z życia i potrafisz doceniać wszystko, co masz. 

Pizza pepperoni

Jesteś prawdziwym optymistą, wulkanem energii i bardzo pozytywnie patrzysz na świat. Jeżeli preferujesz pizzę pepperoni, nie lubisz nudy, a w twoim życiu cały czas mu się coś dziać. Masz wszystkie cechy idealnego przyjaciela, w dodatku jesteś osobą towarzyską i lubianą.

Pizza capricciosa

Fani tej klasycznej i dość popularnej pizzy są nieco nieśmiałe, ale mają za to dobre serce, są niezwykle życzliwe. Łatwo nawiązują nowe znajomości i bez problemu dogadują się z każdym. W życiu kierują się przede wszystkim rozsądkiem, a każda ich decyzja jest dokładnie przemyślana.

Dopasuj smoothie do swojego znaku zodiaku. Sprawdź, które będzie idealne dla ciebie

 

Pizza hawajska

Nie wyobrażasz sobie zjeść innej pizzy? Oznacza to, że lubisz być w centrum uwagi i raczej nie lubisz się podporządkowywać. Lubisz luksus, doskonale wiesz czego chcesz i uparcie dążysz, by to osiągnąć. Jesteś osobą charyzmatyczną, a twoje szczęście jest dla ciebie najważniejsze. Nie cierpisz bylejakości ani półśrodków.

Pizza z szynką parmeńską i rukolą 

Tę pizzę najczęściej uwielbiają osoby pewne siebie (swoich zalet oraz wad), inteligentne i odrobinę władcze. Są to osoby emocjonalne i szczere, które nie potrafią udawać. Ludzie cenią fanów tej pizzy za dobre serce i szczerość. Osoby te lubią planować i denerwują się, kiedy coś krzyżuje im wcześniejsze plany.

Pizza cztery sery

Jesteś osobą bardzo przyjacielską, ciepłą i życzliwą. Lubisz ludzi, a ludzie lubią ciebie. Świetnie czujesz się w roli gospodarza imprezy i jak nikt potrafisz zatroszczyć się o swoich gości. Wyróżnia cię przede wszystkim niezwykła kreatywność, pomysłowość oraz dobra energia. Jednak potrafisz się szybko zdenerwować, kiedy coś nie idzie po twojej myśli.

Przez 30 dni jadł tylko w McDonaldzie. Schudł, zamiast przytyć

Pizza śródziemnomorska na cienkim cieście 

Lubisz śródziemnomorskie smaki? Oznacza to, że masz swój własny styl i nieszablonowy sposób postrzegania świata. Nigdy się nie nudzisz, a ludzie często nie mogą za tobą nadążyć. W centrum uwagi czujesz się jak ryba w wodzie. Tempo twojego życia może czasem onieśmielać innych. 

Pizza z szynką, wołowiną, boczkiem i pepperoni

Jesteś prawdziwym typem mięsożercy, a na pizzy musisz mieć go naprawdę dużo? Takie osoby są odważne, pewne siebie i nie boją się spełniać marzeń. Mają osobowość lidera i zawsze lubią mieć ostatnie słowo. W życiu liczą się dla nich przede wszystkim rodzina i przyjaciele. 

Pizza wegetariańska

Bezmięsną wersję pizzy wybierają osoby mające dużą świadomość swojego ciała oraz te, które wiedzą czego chcą. Są to osoby konkretne, silne i pewne siebie. Cechuje je jednak opiekuńczość i chętnie troszczą się o innych. Kobiety uwielbiające wegetariańską pizzę to urodzone liderki - prawdziwe kobiety sukcesu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.