Modelka plus size robi karierę jako sobowtór Meghan Markle

Erica Lauren to modelka plus size, pochodząca z Los Angeles. W ostatnim czasie zrobiło się o niej bardzo głośno, a wszystko ze względu na jej uderzające podobieństwo do księżnej Sussex - Meghan Markle. Naprawdę jest aż tak podobna?

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Kim jest Erica Lauren?

Erica Lauren to modelka plus size oraz businesswoman. Ma na swoim koncie współprace z wieloma markami, w tym Torrid, Fashion Nova, Ashley Stewart, Simply Be, Windsor czy Fashion to Figure. Szła jako jedna z modelek na wybiegu podczas tygodnia mody w Nowym Jorku oraz Los Angeles. Oprócz modelingu, Erica ma różnorodne doświadczenie, które wpływa na jej rosnącą karierę w branży modowej. Wcześniej pracowała jako Specjalistka ds. różnorodności i integracji, skupiając się na inicjatywach strategicznych mających na celu zwiększenie reprezentacji kobiet i mniejszości oraz wyeliminowania uprzedzeń w miejscu pracy. Ponadto Erica zasiada w zarządzie CAM Foundation.

Dlaczego zrobiło się o niej głośno?

Do niedawna znana była jedynie osobom z branży modowej, ostatnio jednak dała się poznać ludziom z całego świata. Dlaczego? Wszystko za sprawą jej uderzającego podobieństwa do księżnej Meghan Markle. Internauci natychmiast zaczęli porównywać obie panie, a część z nich stwierdziła, że Erica Lauren oraz Meghan Markle wyglądają jak siostry bliźniaczki. Naprawdę są aż tak podobne do siebie? 

 
 
 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.