27-letnia Amerykanka schudła 150 kg: "Kocham osobę, którą się stałam"

Candace Faye McBride to 27-letnia Amerykanka, która mieszka w Salt Lake City w USA. Ze względu na złą dietę, przetworzoną żywnością oraz nawyki, które panowały w jej domu, cierpiała na otyłość. Postanowiła jednak zmienić swoje życie i przeszła ogromną metamorfozę.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Brak ruchu i zła dieta sprawiły, że waga Candace w szczytowym momencie wskazywała ponad 336 kilogramów. Do zmiany stylu życiu namówiła ją siostra. Dziewczyny zdecydowały się pokonać otyłość i zawalczyć o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną.

Pierwszym krokiem do zdrowia była dieta, którą specjalnie ułożył im lekarz. Po pozbyciu się części nadprogramowych kilogramów, Candace przeszła operację zmniejszenia żołądka, który przez wiele lat złych nawyków żywieniowych rozciągnął się do ogromnych rozmiarów. Mniejszy żołądek, zdrowe żywienie i aktywność fizyczna pozwoliły 27-letniej Amerykance zrzucić ponad 149 kilogramów w 23 miesiące. Operacja oraz zmiana stylu życia całkowicie odmieniła jej życie. Zajęło to Candace kilka lat ciężkiej pracy, ale dziewczyna wciąż trzyma się zdrowych zasad i dużo ćwiczy, co sprawia, że nadal też chudnie.

 

Jak wyznała, zanim zmieniła swoje życie i pozbyła się ponad połowy wagi, czuła się bliska śmierci, a pod uśmiechem ukrywała lęk i ogromny smutek. Teraz jest szczęśliwa i to nie tylko dlatego, że jest szczuplejsza, ale także zdrowsza i w dużo lepszej formie. Teraz może swobodnie robić rzeczy, których wcześniej nie była w stanie wykonać. "Kocham osobę, którą się stałam" - mówi teraz. I wcale nie chodzi tu tylko o wygląd, lecz przede wszystkim o zdrowie oraz samoakceptację.

 

Candace na swoim instagramowym koncie dzieli się swoją historią. Pokazuje swoje zdjęcia sprzed diety oraz metamorfozy, którą przeszła. Publikuje fotografie i filmiki z treningów, motywując tym innych do działania. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.