5 miesięcy temu urodziła trojaczki. Teraz chwali się płaskim brzuchem

W sieci została okrzyknięta mamą trojaczków z ciałem bogini. Ramie Snodgrass ma 35 lat i pięć miesięcy temu została po raz kolejny mamą. Teraz chwali się idealnie płaskim brzuchem. Jak jej się to udało?

JOGA w domu dla początkujących

Ramie Snodgrass pięć miesięcy temu urodziła trojaczki. 35-letnia Amerykanka już teraz wygląda tak jakby nigdy nie rodziła. Wielu zastanawia się w czym tkwi jej sekret. Czy to zasługa restrykcyjnej diety, czy może godzin spędzonych na siłowni? Ramie wielokrotnie odpowiadała, że nic z tych rzeczy. Co w takim razie sprawiło, że wróciła do tak wspaniałej formy? 

 

Niektóre z mam pewnie znają odpowiedź na to pytanie. Przy trójce małych dzieci trzeba się naprawdę nabiegać, a wyjście na spacer z taką gromadką i ogromnym wózkiem spokojnie może zastąpić trening na siłowni. Ponadto Ramie śmieje się, że mając dom i dzieci trening można spokojnie wykonać w domu biegając po schodach. Poza maluchami kobieta ma także starszą córkę, której również poświęca sporo czasu, dlatego póki co nie ma czasu żeby wyjść na siłownię. 

ZOBACZ TEŻ: Przez 30 dni jadł tylko w McDonaldzie. Schudł, zamiast przytyć

Z podpisu pod zdjęciami dowiadujemy się, że Ramie od zawsze była aktywna fizycznie, dlatego nie miała też większego problemu z powrotem do wagi sprzed ciąży. 

 

Świeżo upieczone mamy z pewnością zdają sobie sprawę ile siły trzeba mieć przy jednym dziecku, a co dopiero przy trójce. Po tym jak ramie została mamą trojaczków stała się również bardziej popularna w sieci. Kobiety chcą wiedzieć jak sobie radzi z taką gromadką, dlatego jej profil śledzi już ponad 35 tysięcy fanów. 

W takim tempie kobieta zrobi formę życia bez ćwiczeń na siłowni i diety.

ZOBACZ TEŻ: Trenerka schudła 45 kg. Mallory King opublikowała nagie zdjęcie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.