Ashley Graham to modelką plus size, a jej trening na siłowni was zainspiruje

Choć mogłoby się wydawać, że modelki plus size nie dbają o swoje ciało to nic bardziej mylnego. Ashley Graham to jedna z gwiazd w rozmiarze XXL, która naprawdę wylewa siódme poty na siłowni.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size

Kilka lat temu w świecie mody pojawiło się nowe nazwisko - Ashley Graham. Choć dziewczyna nie wygląda jak standardowe modelki, bo nosi rozmiar plus size to przez kilka lat stała się bardzo popularna. Wielkie domy mody często angażują ją do swoich kampanii, a ona wielokrotnie chodziła również po wybiegach. To tylko pokazuje jak bardzo zmieniło się podejście do kobiecych sylwetek. 

 

Niektórym nadal wydaje się, że modelka w rozmiarze XXL może być otyła. Okazuje się, że te modelki dbają równie mocno o swoje ciało co te w mniejszych rozmiarach. Trening Ashley Graham może was nieźle zaskoczyć. 

Najlepiej zarabiające modelki na świecie. Kwoty jak w piłce nożnej

Jak trenuje Ashley Graham?

W sieci gwiazdę obserwuje już prawie 8 milionów fanów. Ashley Graham od kilku dobrych lat jest ogromną motywacją dla wielu kobiet, które tak jak ona nie noszą standardowych rozmiarów. Dziewczyna stara się im uświadomić, że choć jest trochę większa to nadal mocno dba o siebie i pracuje na siłowni

 

Ashley Graham uwielbia trenować z ciężarami. Gwiazda w ćwiczy w tym samym miejscu, gdzie Aniołki Victoria's Secret. Ponadto jedną z jej ulubionych aktywności fizycznych jest boks, który nie tylko świetnie spala tkankę tłuszczową, ale również modeluje całą sylwetkę. 

 

Jak widać, kiedy ma się rozmiar XXL nie oznacza to wcale siedzenia na kanapie i objadania się fast foodami. Ashley udowadnia, że można mieć kobiece kształty, robić karierę w modelingu i przy tym wszystkim ostro trenować. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.