Nie możesz schudnąć? Jej metamorfoza będzie twoją motywacją

Ile razy rezygnowałaś z diety i ćwiczeń, bo albo ci się nie chciało, albo traciłaś motywację? Pewnie nie raz. Ta dziewczyna miała dokładnie tak samo, aż w końcu postanowiła to zrobić. Efekt? Musicie zobaczyć.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Justine McCabe schudła 60 kilogramów 

Zawsze, kiedy widzimy takie metamorfozy, zastanawiamy się, "jak jej udało się to zrobić?". Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta. Motywacja, determinacja i zdrowy styl życia. Niektórzy jednak muszą znaleźć jakiś sposób na to, żeby cały czas trwać w swoich postanowieniach i walczyć o lepszą siebie. 

Justine McCabe schudła 60 kilogramów. Udało jej się dlatego, że się nie poddała. Choć nie było łatwo, bo taka nadwaga jest nie tylko nieestetyczna, ale również niebezpieczna dla zdrowia. Dziewczyna podjęła jedną decyzję, która zmieniła jej życie. 

Dzięki drobnym zmianom schudła 20 kg i teraz jest trenerką

Justine zaczęła zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Na zdjęciach dokumentowała swoje postępy. Po roku ciężkiej pracy postanowiła stworzyć z nich krótki filmik, który udostępniła na swoim profilu na Instagramie. Wideo stało się swego rodzaju viralem i obiegło cały internet. Fani w komentarzach pisali, że Justine stała się ich motywacją i oni również zaczynają walkę o lepszą sylwetkę i zdrowie. Jeżeli wy nadal potrzebujecie kopa do działania, to jesteśmy przekonani, że po obejrzeniu nagrania od razu pójdziecie na siłownię i zrezygnujecie z niezdrowego jedzenia.

 

Teraz dziewczyna cieszy się życiem, w nowym ciele. Jej profil w sieci obserwuje już prawie 100 tysięcy fanów, a liczba ta stale rośnie. 

 

Schudł 80 kg, a blizny zakrył tatuażami. Teraz jest modelem

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.