Zrezygnowała tylko z jednej rzeczy i schudła 15 kg w 4 miesiące

Czasem wystarczy tylko jedna zmiana w naszych nawykach żywieniowych, żeby diametralnie zmienić sylwetkę. Przekonała się o tym Jelly Devote, która w cztery miesiące schudła 15 kilogramów.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Czasem wystarczy jedna zmiana

Zawsze, kiedy chcemy schudnąć musimy od czegoś zacząć. Dietetycy i trenerzy podkreślają, że nie warto rzucać się na głęboką wodę od razu, bo czasem może mieć to odwrotny skutek. Małe zmiany są najlepsze. Doskonale o tym wie Jelly Devote. 27-letnia Szwedka przeszła niesamowite metamorfozę, po tym jak zrezygnowała z jednego, bardzo kalorycznego produktu. O jakim mowa? Przeczytacie niżej.

Jedna zmiana sprawiła, że schudła 35 kg. Teraz jest fit gwiazdą

 

Jelly Devote całkowicie zrezygnowała z alkoholu 

To właśnie on odpowiedzialny był za nadwagę dziewczyny. Jelly weekendy spędzała na ciągłym imprezowaniu, piciu i innych używkach. Niestety kolejny dzień kończył się wielkim obżarstwem fast foodów i słodyczy. To doprowadziło do tego, że dziewczyna zmagała się z otyłością. W pewnym momencie powiedziała sobie stop i zrezygnowała z alkoholu.

 

Kiedy zobaczyła szybki spadek wagi, energię którą w weekendy wyładowywała na imprezach przerzuciła na siłownię. Efekt? Po czterech miesiącach jej waga pokazała 15 kilogramów mniej. To jednak nie koniec jej pracy nad nową sylwetką. Jelly do dziś intensywnie trenuje na siłowni, a swoimi treningami chwali się na Instagramie. Fani ją pokochali, a jej profil śledzi ponad 560 tysięcy obserwatorów. 

 
 

Jak widać czasem wystarczy tylko jedna zmiana żeby wyglądać lepiej. Alkohol to jeden z najbardziej kalorycznych produktów dostępnych na rynku. W połączeniu ze słonymi przekąskami i fast foodami daje prawdziwą bombę kaloryczną. 

Oczywiście w życiu trzeba zachować równowagę, dlatego fit gwiazda teraz pozwala sobie na dwie lampki czerwonego wina raz na dwa tygodnie. 

Ma 70 lat, a ciało i twarz jak nastolatka. To wszystko przez dietę

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.