Jedna zmiana sprawiła, że schudła 35 kg. Teraz jest fit gwiazdą

Nowy rok, nowa ja. Od tego założenia wyszła Jenna Jameson, która w rok stała się inną kobietą. Jej metamorfoza powala. Na Instagramie chwali się jak udało jej się to osiągnąć.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Jenna Jameson schudła 35 kilogramów 

Doskonale wiemy, że osiągnięcie szczupłej sylwetki nie jest wcale takie proste. Żeby to zrobić potrzeba sporo determinacji i uporu. Zachowanie szczupłej sylwetki to połączenie zdrowej diety i regularnych treningów. Przekonała się o tym Jenna Jameson, która jeszcze rok temu nie przypomniała siebie. 

Dziewczyna na swoim Instagramie ma już ponad 360 tysięcy fanów, którzy są zachwyceni jej metamorfozą. 

 

Kobieta pokazała również zdjęcie, które jest jej największą motywacją do dalszej pracy nad własną sylwetką. To co zobaczycie może was nieźle zaskoczyć. 

 
Ten komplet piżamy w rozmiarze XXL, który był na mnie dopasowany w zeszłe święta. Nic nie motywuje mnie bardziej, niż zauważanie postępów, nawet tych najmniejszych - napisała w poście pod zdjęciem.

Nie da się ukryć, że różnica jest ogromna. W czym tkwi jej sekret? 

Jenna Jameson jest na diecie ketogenicznej 

Charakteryzuje się ona tym, że spożywamy w niej znikomą ilość węglowodanów. W zamian za to dieta ketogeniczna bogata jest w tłuszcze zwierzęce i roślinne. Oczywiście dziewczyna pozwala sobie czasem na małe odstępstwa od diety, tak zwany cheat meal, jednak przez większość czasu trzyma się zasad diety. O tym czy warto stosować taką dietę przeczytacie tutaj

Jenna zwraca też szczególną uwagę na to, że swoją metamrfozę zaczęła w głowie, gdzie wizualizowała sobie swój sukces. Po kilku miesiącach efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. 

 

Dzięki jednej zmianie dziewczyna diametralnie zmieniła swoje życie i wygląd. To pozwoliło jej również stać się gwiazdą Instagrama i inspiracją dla innych mam, które mocno się z nią utożsamiają. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.