Ta kobieta schudła ponad 100 kg, ale nie jest szczęśliwa. Dlaczego?

Utrata nadprogramowych kilogramów, nie zawsze wiąże się z końcem problemów. Dowodem na to jest metamorfoza tej dziewczyny. Tiffaney Anderson schudła ponad 100 kg, ale nadal nie jest szczęśliwa.

Nasza czytelniczka schudła 75 kilogramów. Poznaj jej niesamowitą historię

Tiffaney Anderson schudła ponad 100 kilogramów

Tiffaney Anderson to 26-latka, która przez wiele lat była uzależniona od jedzenia. To doprowadziło ją do sporej nadwagi i wielu problemów zdrowotnych. W najgorszym momencie swojego życia ważyła aż 190 kg. Jej 6-letni syn wielokrotnie mówił jej, że jest gruba i ma coś z tym zrobić. Po jednej z takich rozmów dziewczyna postanowiła w końcu o siebie zadbać. 

Sophia Thiel. Od zakompleksionej dziewczyny z nadwagą do seksownej modelki fitnes

Tiffaney ważyła ponad 190 kilogramówTiffaney ważyła ponad 190 kilogramów Źródło zdjęcia: gofundme.com

Kobieta zaczęła zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Po dwóch latach jej waga pokazała 110 kilogramów mniej. To jednak nie koniec jej problemów. Choć Tiffaney ważyła już 80 kilogramów to nadal nie mogła zaakceptować swojego wyglądu. Wszystko przez obwisłą skórę. 

Tiffaney waży 80 kilogramów, ale nadal nie jest szczęśliwaTiffaney waży 80 kilogramów, ale nadal nie jest szczęśliwa Źródło zdjęcia: gofundme.com

Jej wieloletnia nadwaga doprowadziła do tego, że jej skóra była bardzo naciągnięta. Kiedy postanowiła schudnąć to po prostu obwisła. O tyle o ile w ubraniach nie widać tego tak bardzo, to kiedy Tiffaney założy na siebie strój kąpielowy to nie może patrzeć w lustro. 

Różnica w jej wyglądzie jest diametralnaRóżnica w jej wyglądzie jest diametralna Źródło zdjęcia: gofundme.com

Na zdjęciach widać ogromną pracę jaką włożyła w walkę o lepszą siebie, ale niestety to nie koniec. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że bez operacji plastycznej się nie obędzie. Od dłuższego czasu zbiera pieniądze poprzez jeden z portali internetowych. Kwota, którą musi uzbierać to aż 62 tysiące złotych. 

Ta historia może być doskonałym przykładem na to jak niebezpieczna może być nadwaga, a także ogromną przestrogą. 

Schudła 50 kg, nie ćwicząc. Wystarczyło wyeliminować dwie rzeczy z diety

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.