Zaczynała jako policjantka, teraz jest fit gwiazdą. Poznajcie Adrienne Koleszar

Adrienne Koleszar przez lata uważana była za najseksowniejszą policjantkę na świecie. Jej kariera tak nabrała tempa, że teraz jest fit gwiazdą, a w sieci obserwuje ją ponad pół miliona fanów.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Adrienne Koleszar była policjantką 

Adrienne Koleszar jest Niemką. Jeszcze kilka lat temu pracowała jako policjantka. Kiedy zdjęcia w mundurze w sieci stały się viralem jej konto na Instagramie stało się bardzo popularne. Z dnia na dzień przybywało fanów, ale nie wszystkim się to podobało. Komendant, który był jej przełożonym kazał kobiecie wybrać czy chce pracować w policji, czy być gwiazdą Instagrama. Po najnowszych zdjęciach możemy wnioskować, że Adrienne wybrała karierę w mediach społecznościowych, bo ostatni post w mundurze opublikowała w listopadzie 2017 roku. 

 

Adrienne Koleszar stała się gwiazdą Instagrama 

Obecnie jej konto w sieci śledzi już ponad 600 tysięcy obserwatorów. Dziewczyna przez to czym się zajmowała musiała być świetnej kondycji. Po tym jaka stała się gwiazdą Instagrama trening w jej życiu zaczął odgrywać jeszcze większa rolę. 

 

Adrianne uwielbia biegać i ćwiczyć z ciężarem własnego ciała. Na jej profilu znajdziecie sporo inspiracji treningowych. Ponadto fit gwiazda uwielbia podróżować, a jej zdjęcia wyglądają jak prawdziwe pocztówki. 

 

Dziewczyna może pochwalić się naprawdę umięśnionym ciałem i mocno zarysowanymi mięśniami brzucha

 

Jej profil na Instagramie może doskonale sprawdzić się jako motywacja noworoczna w kwestii ćwiczeń i podróży. My jesteśmy zachwyceni! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.