Ma 70 lat, a ciało i twarz jak nastolatka. To wszystko przez dietę

Carolyn Hartz to 70-letnia Australijka, która podbija internet. Dlaczego? Kobieta mimo wieku ma twarz i ciało jak nastolatka. Okazuje się, że to wszystko dlatego, że wyeliminowała z diety jeden produkt. Jaki?

Masz ochotę na coś niezdrowego? My już nie! Jeden batonik to aż 310 kcal... [HAPS FIT]

Carolyn Hartz ma 70 lat i wygląda jak nastolatka 

Póki co nie ma magicznego sposobu na długowieczność. Istnieją jednak sposoby, które mogą pomóc nam zachować piękny wygląd przez długie lata. Doskonałym dowodem na to jest ta kobieta. Carolyn Hartz zachwyca szczupła figurą, jędrną skórą i młodym wyglądem. Choć ma 70 lat to wygląda jak nastolatka. 

 

W czym tkwi jej sekret? 

Sekret młodego wyglądu Carolyn Hartz

Jak to możliwe, że Carolyn mając 70 lat tak wygląda? To zasługa diety, a bardziej nawet tego, że kobieta wyeliminowała z niej jeden produkt. Jaki? Chodzi oczywiście o cukier. Carolyn nie je go od 28 lat, jednak jak wspominała w wielu wywiadach odstawienie go nie było wcale takie proste. Mówi się, że cukier uzależnia, tak samo jak narkotyki, więc droga do wyeliminowania go była naprawdę długa. Jak widać bardzo się opłaciła. 

Kobieta ma boskie ciało, a media na całym świecie się nią zachwycają. Oczywiście żeby utrzymać taką sylwetkę Carolyn Hartz jest bardzo aktywna fizycznie. Gra w koszykówkę, chodzi na długie spacery i ćwiczy jogę

 
 

Ponadto Carolyn Hartz chce pomagać też innym. Ma swoją markę ze zdrowymi słodyczami, które nie zawierają w sobie cukru. 

Jej decyzja o wyeliminowaniu cukru nie tylko korzystnie wpłynęła na jej wygląd, ale również zdrowie. Nie dziwi więc fakt, że kobieta stała się inspiracją dla wielu kobiet. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.