Płaski brzuch jak u Emily Ratajkowski? Oto jej dieta i ćwiczenia

Emily Ratajkowski może pochwalić się jednym ze zgrabniejszych ciał show biznesu. Jak modelka wypracowała figurę, o której wiele kobiet może pomarzyć? Oto jej dieta oraz trening na płaski brzuch.
Zobacz wideo

'Killer body' - tak o ciele Emily Ratajkowski rozpisują się media na całym świecie. Popularna modelka kojarzona jest głównie z idealnie płaskim brzuchem, którego zazdrości jej tysiące kobiet. Jak ona to robi? W wywiadach przyznaje, że to kwestia dobrego metabolizmu i genów, jednak same dobre geny to nie wszystko. Jaki jest sekret jej perfekcyjnej sylwetki?

Emily Ratajkowski wyjawia sposób na szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że to nie siłownia

Jak wygląda jej dieta na płaski brzuch? Emily Ratajkowski w rozmowie dla amerykańskiego Vogue'a powiedziała, że na pierwszy posiłek w ciągu dnia wybiera zazwyczaj granolę z jogurtem, a czasem sięga po tosty. Modelka uwielbia kawę, dlatego nie może jej również zabraknąć z samego rana.

Lunch modelki jest znacznie lżejszy niż śniadanie. W porze obiadowej, Emily sięga po lekkie sałatki z dodatkiem mięsa,a w ciągu dnia popija świeży sok z buraka.

Jeśli jestem na planie, to jem coś z oferowanego cateringu, ale zawsze pamiętam, żeby powstrzymywać się przed przejedzeniem. Uwielbiam mięso. Muszę przyjmować duże ilości żelaza, więc nie jestem osobą, która zajada się 'zwykłą' sałatką. Chodzi o utrzymanie balansu w diecie. Trzeba dać organizmowi energię i przy tym być zdrowym - mówi modelka.

Raz na jakiś czas, Emily pozwala sobie na tak zwany 'cheat meal' w postaci croissanta, popcornu lub muffinki.

Po prostu czasem trzeba wrzucić na luz bez obarczania siebie winą.

Każdego wieczora, tuż przed snem, modelka wypija dużo wody, by nawodnić swój organizm.

Jak trenuje Emily Ratajkowski?

Patrząc na szczupłe i wyrzeźbione ciało Emily Ratajkowski można przypuszczać, że modelka trenuje bardzo intensywnie każdego dnia. Jednak zdumiewające jest to, Emily wcale nie jest fanką codziennych treningów na siłowni. Jak zatem utrzymuje tak idealnie płaski brzuch? Do jej ulubionych aktywności fizycznych należą piesze wędrówki oraz joga, na którą Emily uczęszcza kilka razy w tygodniu. Ratajkowski nie ma również trenera, a siłownie omija szerokim łukiem.

Nie jestem typem szalonej fitnesski - wyznaje.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.