Courtney Maguire schudła 75 kg, bo zrezygnowała z jednej kalorycznej rzeczy

Ta dziewczyna diametralnie zmieniła swoje życie. Courtney Maguire ma 30 lat i jedna decyzja sprawiła, że na zawsze pożegnała się ze starym wyglądem. To jak wygląda teraz wbija w fotel.

Courtney Maguire ważyła 140 kilogramów 

Courtney Maguire pochodzi z Teksasu i w życiu przeszła naprawdę sporo. Dziewczyna była alkoholiczką, miała sporą nadwagę i nie układało jej się z facetami. Wszystkie trzy problemy rozwiązała jedną decyzja - zrezygnowała z alkoholu. 

Faceci, z którymi się spotykałam, mieli niezdrową słabość do otyłych kobiet. Spotykając się z nimi, nie miałam motywacji, żeby przejść na dietę - tłumaczyła Courtney.

Po raz pierwszy dziewczyna postanowiła zawalczyć o lepszą figurę w 2009 roku, kiedy to zdecydowała się na operację podwiązania żołądka, ale nie przyniosło to pożądanych rezultatów. Courtney źle się czuła, wymiotowała, ale apetyt miała cały czas taki sam. Zdarzało się, że w nocy jechała po ulubiony fast food, kupowała pięć zestawów i do rana wszystko było już zjedzone.

 

Popularna trenerka fitness pokazała jak wygląda jej ciało, kiedy nie pozuje do zdjęć

Ostatecznie udało jej się zmienić swoje życie po tym, kiedy zrezygnowała z picia alkoholu. Wtedy podjęła też drugą próbę zejścia z wagi. I tym razem postanowiła skorzystać z pomocy medycyny i tym razem zdecydowała się na wyłączenie żołądkowe, czyli chirurgiczne leczenie otyłości, polegające na zmniejszeniu objętości żołądka, oraz skrócenie części trawiennej przewodu pokarmowego. Po 4 miesiącach dziewczyna ważyła już 18 kilogramów mniej. 

 

Jak teraz wygląda życie Courtney Maguire?

Po starej Courtney nie ma już śladu! Po tym jak kilogramy zaczęły drastycznie spadać dziewczyna spędzała coraz więcej czasu na zajęciach fitness i siłowni. Zaczęła też zdrowo się odżywiać. Ciężka praca się opłaciła, ale niestety nie obyło się też bez kolejnych operacji. Maguire zdecydowała się na liposukcję rąk, a także powiększenie piersi. 

Blogerka schudła i stała się fit celebrytką. Przez rok ukrywała, że znowu przytyła

Tak czy inaczej dziewczyna za każdym razem podkreśla, że to decyzja o zrezygnowaniu z alkoholu zapoczątkowała wszystko. Teraz Courtney chce poznać miłość życia i cieszyć się nową sylwetką. 

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.