Mama ćwiczy z córką i podbija Instagram

Jesse Bowen to właścicielka siłowni, ale przede wszystkim mama. Na swoim Instagramie publikuje filmiki, na których ćwiczy z córką, a one podbijają Instagram. To co dziewczynka potrafi może was zaskoczyć.

Jesse Bowen trenuje z córką 

Jesse Bowen to fit girl, która na co dzień zajmuje się crossfitem, a także jest zawodniczką bikini fitness. Kobieta może pochwalić się naprawdę imponującą formą, jednak to nie ona jest największa gwiazdą na swoim Instagramie. Jesse publikuje sporo filmików ze swoją kilkuletnią córką.

Brodie, bo tak ma na imię dziewczynka zaskakuje swoją siłą, gibkością, mobilnością i tym z jak dużym zaangażowaniem wykonuje każde ćwiczenie

 

Dziewczynka inspiruje swoją mamę 

Pod postami kobiety na Instagramie możemy przeczytać, że to właśnie jej córka jest jej największą motywacją. Nie sposób się z tym nie zgodzić, patrząc na to z jaką determinacją Brodie ćwiczy, to podejrzewamy, że motywuje ona nie tylko swoją mamę, ale również spore grono obserwatorów. Na Instagramie Jesse i Brodie obserwuje już ponad 150 tysięcy fanów! 

 

Na filmikach widać jak dziewczynka próbuje robić wszystko jak swoja mama, i wychodzi jej to naprawdę dobrze! 

 

Niektórzy mogliby pomyśleć, że taki wysiłek dla małego dziecka może być wręcz wyczerpujący, ale Jesse zawsze podkreśla, że sam trening dla dziewczynki jest również formą zabawy. 

 

Poza treningami na siłowni Brodie chodzi również na zajęcia z gimnastyki, a także jiu jitsu ze swoim bratem. 

 

Trzeba przyznać, że dziewczynka jest niesamowita i jeżeli dalej będzie tak zaangażowana w sport, to prawdopodobnie właśnie patrzymy na przyszłą mistrzynię świata. 

 

Nie chce ci się iść na trening? Naukowcy wyjaśniają dlaczego

Blogerka schudła i stała się fit celebrytką. Przez rok ukrywała, że znowu przytyła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.