Schudła 50 kg, nie ćwicząc. Wystarczyło wyeliminować dwie rzeczy z diety

Historia Elise Dunstan jest naprawdę inspirująca. Ta młoda dziewczyna od lat borykała się z nadwagą, ale wystarczyło wyeliminować z diety dwie rzeczy. Teraz jest nie do poznania i wygląda pięknie.
Zobacz wideo

Elise Dunstan ważyła 134 kg

Dokładnie rok temu waga Elise Dunstan pokazała aż 134 kilogramy! Dziewczyna nie tylko miała ogromny problem z nadwagą, ale również podwyższony poziom cholesterolu i problemy ze stawami. Wtedy 22-latka usłyszała od lekarzy, że jeżeli tak dalej pójdzie, to nie będzie mogła mieć dzieci. Ta informacja była prawdziwym kopem do działania. Elise postanowiła, że w nowym roku zmieni swoje życie. I tak też się stało. 

 

Dziewczyna całkowicie zrezygnowała z jedzenia cukru i przetworzonej żywności. Tym samym w odstawkę poszły wcześniej przez nią lubiane słodycze, fast foody i kolorowe napoje. 

Podjadałam czekoladę, ciasto i lody, czasem częściej niż dwa razy dziennie. I nigdy nie potrafiłam zjeść kilku kawałków czekolady, zawsze zjadałam całą tabliczkę

- opowiada Dunsten w rozmowie z dziennikarzem portalu Story Trender.

Elise zaczęła szybko chudnąć. Ostatecznie zgubiła 50 kilogramów.

 

Przez 10 miesięcy walki o lepszą siebie Elise ani razu nie ćwiczyła! Zmieniło się to dopiero niedawno. 

Elise Dunstan nadal walczy o lepszą sylwetkę 

Dziewczyna na Instagramie regularnie publikuje teraz zdjęcia podczas treningów czy biegania. Dopiero kiedy Elise schudła 50 kilogramów, zaczęła trenować. Wcześniej prawdopodobnie też nie było to możliwe, bo przy tak dużej nadwadze dodatkowe obciążanie mięśni i stawów może być niebezpieczne. 

 

Nie da się ukryć, że Australijka wygląda teraz o niebo lepiej! 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.