Daria Bilodid wygląda jak Aniołek Victoria's Secret, ale ma niebezpieczną pasję. Właśnie została mistrzynią świata

Długie nogi, szczupłe ciało i buzia jak u porcelanowej lalki. Tak w kilku słowach można opisać Darię Bilodid. Dziewczyna tylko na pierwszy rzut oka tak wygląda, bo to czym zajmuje się na co dzień może was zaskoczyć.

Kim jest Daria Bilodid?

Daria Bilodid w tym roku skończyła 18 lat. Dziewczyna choć wygląda jak top modelka to zajmuje się zupełnie czymś innym. Czym? Daria jest bardzo utytułowaną ukraińską judoczką. Dziewczyna w tym roku została mistrzynią świata seniorek mając zaledwie 17 lat. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to pierwsza taka sytuacja w światowym judo. Media sportowe już uważają, że takiego talentu nie było od lat w tej dyscyplinie sportu

 

Judoczka w pięknym stylu pokonała zawodniczki z Kazachstanu czy Japonii, które uważane są za absolutne dominatorki w kategorii wagowej do 48 kilogramów. 

 

Dziewczyna dzięki swoim osiągnięciom stała się bardzo popularna również na Instagramie. W sieci obserwuje ją już ponad 100 tysięcy fanów!

Daria Bilodid na Instagramie 

W internecie Daria chwali się nie tylko zdjęciami z maty, ale również tymi bardziej lifestylowymi. Wielu uważa, że gdyby nie sportowa kariera to z powodzeniem mogłaby chodzić na wybiegu Victoria's Secret. 

 

Lata treningów pozwoliły jej pięknie wyrzeźbić ciało, a nad nogami judoczki zachwycają się wszyscy jej fani. 

 

Prywatnie Daria spotyka się z mistrzem olimpijskim w judo z kategorii wagowej do 66 kilogramów Fabio Basile.

 
 

Daria Bilodid jak modelka Victoria's Secret 

Piękne blond włosy, zielone oczy i wysportowane ciało to jej ogromne atuty. Daria na co dzień bardziej przypomina it-girl czy modelkę Victoria's Secret, a nie judoczkę.

 
 

Piękna?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.