Ten fotograf wygląda na 25 lat, ale ma znacznie więcej. Chuando Tan podbija Instagram

Żadnych zmarszczek, a muskulatura jak u kulturysty. Tak wygląda pochodzący z Tajwanu fotograf mody, który podbija Instagram. To jednak jego wiek wprawia w osłupienie.
Zobacz wideo

Chuando Tan fotograf, który się nie starzeje 

Chuando Tan to pochodzący z Singapuru fotograf mody, który zachwyca swoim młodym wyglądem i muskulaturą. Mężczyzna często staje też po drugiej stronie aparatu, jako model. Trudno się temu dziwić, bo ma do tego predyspozycje. 

 

Można pomyśleć, że jest to historia jak każda inna, ale jest w niej coś, co was z pewnością zaskoczy. Wiek Azjaty! Internauci dają mu maksymalnie 25 lat, a on ma o połowę więcej. 

Chuando Tan ma 52 lata 

52 lata, to właśnie tyle ma Chuando Tan! Jego fani na Instargamie nie dowierzają i przecierają oczy ze zdumienia. Do tej pory nie wiadomo w czym tkwi sekret młodości Azjaty. Możemy podejrzewać, że ogromny wpływ na jego wygląd ma dieta, a także regularne treningi. W końcu taka muskulatura, którą prezentuje fotograf nie bierze się znikąd. Na swoim Instagramie ma już ponad 1,1 miliona fanów, ale liczba ta stale rośnie. 

 

Pod fotkami kobiety z całego świata zachwycają się nad jego wyglądem komentując: "Jak młody Bóg!". Nie sposób się z tym nie zgodzić. 

 

Nie tylko mięśnie, ale również idealnie gładka twarz wzbudza zachwyt internautów. Photoshop, maseczki, joga twarzy, a może po prostu dobre geny? W jednym z wywiadów Chudando zdradził, że to kwestia diety i aktywności fizycznej. 

Jego zdjęcia obiegły internet, a on stał się prawdziwą gwiazdą, do tego stopnia, że sam pojawia się na okładach. Seksowny? 

 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.