Córka Magdy Gessler, Lara ma niebezpieczną pasję. Pochwaliła się nią na Instagramie

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler, która powoli wchodzi na salony. Dziewczyna również zajmuje się gotowaniem, ale okazuje się, że ma też bardzo niebezpieczną pasję. Wiedzieliście o tym?

Kim jest Lara Gessler? 

Zacznijmy od początku. Lara Gessler jest córką Magdy Gessler znanej z programu "Kuchenne rewolucje" czy "Masterchef" i Piotra Gesslera. Choć na początku nic nie wskazywało na to, że pójdzie w ślady mamy, bo dziewczyna studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, finalnie postanowiła zająć się również gastronomią. 

Lara skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, a w Warszawie jest współwłaścicielką restauracji "u Fukiera" i cukierni "Słodki Słony". W przyszłości ma w planach otworzyć swoją restaurację. 

 

Niedawno Lara Gessler wzięła udział w pierwszej edycji programu "Ameryka Express". Jej partnerem był projektant i stylista mody Piotr Sałata. 

 

Prywatnie Lara jest mężatką. W ubiegłym roku 2 września wyszła za mąż za Pawła Rucza. 

 

Niebezpieczna pasja Lary Gessler 

Lara Gessler na przestrzeni lat znacząco się zmieniła. Gwiazda przede wszystkim zaczęła ćwiczyć na siłowni, co przyniosło spektakularne efekty. Lara zeszczuplała i wyrzeźbiła całe ciało. 

 

Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje swoją dość nietypową i niebezpieczną pasję. Mianowicie chodzi o wspinaczkę! 

Oto zdjęcie z Arco - najsłynniejszego rejonu wspinaczkowego we Włoszech. A już jutro wyruszam na kolejną wspinaczkowo-jedzeniową przygodę na Kalymnos do Grecji! - napisała pod zdjęciem gwiazda.
 

Pasja to jedno, ale nam rzuca się w oczy bardzo wysportowana sylwetka Gessler. Wiedzieliście, że ona tak wygląda? 

Anna Lewandowska też się wspina 

Niedawno wśród gwiazd wspinaczka stała się bardzo modna. Jakiś czas temu na swój profil zdjęcie ze ścianki wspinaczkowej wrzuciła Anna Lewandowska, którą z kolei zainspirował aktor Alan Andersz. Czy mamy nową modę wśród gwiazd? 

 
 
 

Katarzyna Zielińska ma najlepszą metamorfozę w show-biznesie? Jej stare zdjęcia to potwierdzają

Te gwiazdy zaczynały w "Idolu", ale możesz o tym nie wiedzieć

Ewa Chodakowska została aktorką? W październiku zobaczymy ją w kinach

Edyta Pazura znalazła nowego guru fitnessu. Nie jest to Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.