Biegaj w rytm muzyki - najlepsze modele słuchawek dla biegaczy

Słuchawki dla biegaczy to chyba najlepszy wynalazek dla każdego kto kocha sport oraz muzykę. Są zaprojektowane z myślą o byciu w ciągłym ruchu, zatem idealne w trakcie porannego, krótkiego treningu biegowego, a także świetne dla biegaczy lubiących dłuższe dystanse. Jakie modele słuchawek będą najlepsze do biegania?

Kabel oraz same słuchawki, które nie trzymały się ucha, to najczęstsze problemy z którymi zmierzał się każdy biegacz próbując słuchać muzyki w trakcie treningu. Dziś pod tym względem jest już o wiele łatwiej, bowiem wiele słuchawek na rynku zostało stworzonych, aby można było w nich biegać bez konieczności ciągłego ich poprawiania. 

Istotą porządnych słuchawek dla biegaczy jest to że będą się mocno trzymały naszego ucha, nawet w trakcie skakania i gwałtownej zmiany ułożenia naszego ciała. Co więcej, nasz ruch nie powinien wpływać na jakość dźwięku. Czy tak wyśrubowane wymagania zostaną spełnione przez jakiekolwiek słuchawki dla biegaczy? Zapewniamy że jak najbardziej! Oto nasze propozycje!

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: TREVI JS 659

Na początek w zestawieniu pojawiają się słuchawki dla biegaczy, których mocną stroną staje się cena. Nic dziwnego, że są niezwykle popularne. Za niewielką kwotę otrzymujemy bardzo wytrzymały i dobrze grający sprzęt. Są to słuchawki douszne z charakterystycznym sportowym pałąkiem na każdej ze słuchawek, pozwalający objąć całe ucho. Słuchawki nie tylko się pewnie trzymają, ale również mają do zaoferowania szereg funkcji. Mają również wbudowany mikrofon i odpowiedni przycisk do rozmów.

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: MEE AUDIO X7

Słuchawki douszne typu bluetooth. Cechuje je świetna jakość dźwięku przy równocześnie wysokiej izolacji dźwięków pochodzących z otoczenia. Jest to możliwe dzięki systemowi aktywnego tłumienia zakłóceń. Wspomniany moduł bluetooth pozwala na współpracę z dwoma urządzeniami równocześnie. Dla zwiększenia ochrony słuchawki zostały pokryte specjalnym wodoodpornym materiałem. 

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: JABRA STEREO SPORT ELITE V2

Jeśli mielibyśmy wybrać słuchawki pod kątem możliwości i jakości dźwięku, prawdopodobnie padłoby na produkt od firmy Jabra. Na cały sprzęt audio składają się dwie małe "pchełki", które starczają na cztery i pół godziny nieprzerwanej pracy. Oprócz słuchania muzyki, możemy swobodnie prowadzić także rozmowy. To wszystko dzięki wkładkom Jabra Elite Sport, które są odpowiedzialne za najwyższą jakość dźwięku. 

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: BOSE SOUNDSPORT

Produkt od speców w dziedzinie sprzętu audio. Firma Bose wypuściła na rynek słuchawki oparte w pełni na module bluetooth. Słuchawki mogą się pochwalić nie tylko świetną jakością dźwięku, ale również wytrzymałością i dobrą baterią. Są w pełni odporne na wilgoć, zatem deszcz przestaje być przeszkodą w bieganiu ze słuchawkami. Jedno ładowanie słuchawek starcza na całe pięć godzin pracy. Jeśli to będzie dla Was za mało, to specjalnie zaprojektowany pokrowiec zapewni dodatkowe ładowanie słuchawek z własnej baterii.

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: ENERGY SISTEM

Szukasz bezprzewodowych słuchawek dla biegaczy o długim czasie pracy? Proponujemy słuchawki Energy Sistem. Jest to sprzęt, który umożliwia słuchać muzyki nawet przez ośmiem godzin na jednym ładowaniu. Słuchawki są bardzo lekkie i wytrzymałe. Łączy je krótki pałąk, który podczas noszenia doskonale układa się na naszej szyi nie krepując nam ruchów. Dzięki przyciskom umieszczonym bezpośrednio na powierzchni urządzenia, słuchanie muzyki staje się banalne!

Najlepsze słuchawki dla biegaczy: MONSTER ISPORT WIRELESS SUPERSLIM

Niesamowita jakość dźwięku upakowana w niewielkich, lekkich słuchawkach dla biegaczy. Monster Isport to słuchawki od firmy Denon - marki znanej audiofilom na całym świecie. Nic wiec dziwnego, że słuchawki cechuje bardzo mocny bas przy równoczesnym zachowaniu wysokich dźwięków. Słuchawki umożliwiają słuchanie muzyki nawet do pięciu godzin, niezależnie od rodzaju i intensywności treningu. Dzięki specjalnym uchwytom, pewnie trzymają się ucha.

Polecamy także inne, świetne słuchawki dla biegaczy:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.