Głośnik Bluetooth, słuchawki i odtwarzacz mp4 - sprzęt, dzięki któremu nie musisz rozstawać się z muzyką podczas treningu

Muzyka puszczana na siłowni nie należy do twojej ulubionej, a może ćwiczysz na świeżym powietrzu i brakuje ci energicznych piosenek? Od dzisiaj nie musisz się tym martwić! Oto kilka sprzętów, dzięki którym możesz słuchać czego chcesz i kiedy chcesz - bez ograniczeń!

Głośnik Bluetooth

Głośniki Bluetooth to najlepsze rozwiązanie dla osób, które są w ciągłym biegu. Dzięki przenośnemu urządzeniu o niedużych rozmiarach możesz słuchać ulubionej muzyki kiedy tylko zechcesz. Wybierasz się na jogging, stretching na świeżym powietrzu lub czeka cię spotkanie ze znajomymi? Głośnik Bluetooth sprawdzi się w każdej sytuacji. Ten świetny gadżet ma wytrzymałą baterię i nie straszna mu woda, piasek czy inne niesprzyjające większości sprzętom warunki. Trzeba jednak pamiętać, że niezbędny do jego uruchomienia jest twój telefon. Wiążą się z tym pewne ograniczenia. Za każdym razem kiedy ktoś do ciebie zadzwoni, dźwięk usłyszysz w głośniczku, dlatego w takich wypadkach musisz przerwać połączenie Bluetooth. Jeśli zależy ci na dobrym głośniku, wcale nie musisz wydawać na niego fortuny. Wysokiej jakości dźwięk zapewni sprzęt, który kosztuje nawet 100 złotych.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Słuchawki

Odtwarzanie muzyki przez głośnik w telefonie lub wyżej wspomniany model Bluetooth na dłuższą metę może przeszkadzać nie tylko tobie, ale i osobom znajdującym się w pobliżu. W takim wypadku musisz zaopatrzyć się w słuchawki, które dostarczą ci mnóstwo muzycznych wrażeń. Wybierając sprzęt, który sprawdzi się podczas różnych aktywności fizycznych, musisz kierować się kilkoma czynnikami. Po pierwsze, słuchawki muszą być lekkie, wygodne i przede wszystkim nie mogą wypadać z uszu. Podskoki, bieg czy obracanie głową nie może uniemożliwiać ci słuchania muzyki. To między innymi dlatego słuchawki sportowe tak bardzo wyróżniają się na tle innych. Modele warte uwagi to takie, które posiadają gumowe końcówki umieszczane w małżowinie, pałąki zakładane za ucho lub za głowę.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Odtwarzacz mp4

Można by pomyśleć, że w tych czasach odtwarzacz mp4 nie jest nikomu potrzebny, bo wszystko co oferuje ten sprzęt znajduje się w smartfonach. Jest to po części prawda, ale co zrobisz z telefonem, kiedy będziesz chciała pobiegać na świeżym powietrzu lub potrenować na siłowni? Telefony są coraz większe, a z racji tego nieporęczne, w porównaniu do zgrabnego odtwarzacza mp4. Niektóre firmy mają w swojej ofercie modele, które posiadają z tyłu klamerkę, którą możesz przyczepić do spodni. Bardzo praktyczne rozwiązanie!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej elektronicznych gadżetów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.