Saucony: męskie buty do biegania w trzech modnych kolorach. Przecenione modele!

Buty marki Saucony to idealny wybór dla biegaczy. Zobacz, jakie modele możesz kupić w promocyjnych cenach!

Saucony to amerykańska marka produkująca odzież i buty sportowe. Jednak zasłynęła najbardziej właśnie z butów, które wśród miłośników biegania są jednym z najlepszych wyborów. Fani doceniają je przede wszystkim za świetną jakość wykonania, wygodę i różnorodność kolorystyczną. My wybraliśmy dziś modele męskich butów Saucony w trzech najmodniejszych kolorach sezonu! 

Buty Saucony czarne/ granatowe

Saucony buty czarneSaucony buty czarne / fot. instagram.com/saucony/ materiały partnerów

Jeśli lubisz buty w stonowanej kolorystyce, to z pewnością przypadną ci do gustu buty w kolorze czarnym lub ciemnogranatowym. W ofercie Saucony znajdziemy jednolite kolorystycznie buty albo modele z kontrastowymi wstawkami. Możesz więc zdecydować się także na czarne buty z domieszką koloru czerwonego lub niebieskiego. Oprócz typowo sportowych modeli do biegania Saucony oferuje także stylowe modele casualowe. 

Saucony niebieskie 

Saucony niebieskieSaucony niebieskie / fot. instagram.com/saucony/ materiały partnerów

Innym godnym polecenia kolorem jest niebieski, chętnie wybierany przez biegaczy. W ofercie Saucony znajdziemy dużo interesujących modeli, które kolor ten łączą na przykład z bielą, kolorem żółtym lub z czernią i szarością. Tutaj również oprócz sportowych modeli, dostaniemy także i te bardziej codzienne. Teraz znajdziesz je w promocyjnych cenach! 

Saucony szare 

Saucony szareSaucony szare / fot. instagram.com/saucony/ materiały partnerów

A co powiesz na szare buty do biegania? To także świetny wybór. Dopasują się do większości sportowych stylizacji tak samo, jak i modele casualowe. Zestawisz je z większością ubrań: z jeansami czy szortami. Będą wyglądać stylowo i zapewnią ci odpowiednią wygodę, która jest tak potrzeba wiosną i latem. 

Więcej modnych i profesjonalnych butów sportowych Saucony znajdziesz w przeglądzie poniżej! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.