Czas na narty! Spodnie, kurtki i dodatki narciarskie w promocyjnych cenach

Szukasz niedrogiej, lecz dobrej jakościowo odzieży narciarskiej? Zobacz nasz przegląd i znajdź idealną kurtkę, spodnie lub akcesoria z wyprzedaży!

Kurtki narciarskie

Dla każdej miłośniczki sportów zimowych kurtka narciarska to ważny zakup. Musi być nie tylko ciepła i dostosowana do całodziennej aktywności na stoku, ale także modna i stylowa. Niestety ceny odzieży narciarskiej nie należą do najniższych i szczególnie na początku sezonu ciężko jest kupić coś niedrogiego. Jak więc znaleźć idealną kurtkę, nie wydając przy okazji majątku? Najlepiej polować na ubrania z wyprzedaży! Podczas promocji możemy znaleźć firmową i dobrą jakościowo odzież narciarską przecenioną nawet o połowę. Teraz modne kurtki dostaniesz już od 243 złotych!

fot. Shutterstock

Spodnie narciarskie

Spodnie narciarskie są po kurtce drugim najważniejszym elementem narciarskiej garderoby. Muszą one tworzyć z górą spójną całość. Najbardziej uniwersalny jest oczywiście model w kolorze czarnym, który pasuje praktycznie do każdej narciarskiej stylizacji. Jeśli chcesz jednak stworzyć bardziej unikatowy zestaw, postaw na te o intensywnej barwie, które będą dobrze współgrać z kolorystyką kurtki. Różowe, fioletowe czy niebieskie - wybór jest naprawdę spory. Teraz spodnie narciarskie dostaniesz nawet o 150 złotych taniej. Sprawdź!

fot. Shutterstock

Kask narciarski

Nie możemy zapomnieć także o narciarskich akcesoriach. Choć obecnie wiele osób decyduje się na jazdę bez kasku, to należy pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach może on uratować życie. Warto więc zainwestować w wytrzymały model, który zapewni nam bezpieczeństwo. Poza tym jest on znakomitym uzupełnieniem całej narciarskiej stylizacji, dlatego tym bardziej warto wyposażyć się w modny i funkcjonalny model!

fot. Shutterstock

Zobacz także gogle i rękawiczki narciarskie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.