Modne i praktyczne - najładniejsze ubrania i akcesoria na narty

Wyjeżdżasz na narty i planujesz kupić nowe narciarskie ubrania i akcesoria? Wybrałyśmy kilka najładniejszych propozycji w niskich cenach!

Planujesz wyjazd na narty ? W końcu za oknami pojawił się śnieg, więc większość fanów zimowych sportów marzy o wypadzie na stok. Aby jednak wyjazd był w pełni udany, musisz się do niego odpowiednio przygotować. Znalazłyśmy wiec kilka ciekawych propozycji damskiej odzieży narciarskiej i akcesoriów , które mogą się przydać. Może znajdziesz coś dla siebie:

Kurtki i spodnie 

Kolaż / źródło: facebook.com/gardiasd / materiały partnerówKolaż / źródło: facebook.com/gardiasd / materiały partnerów Kolaż / źródło: facebook.com/gardiasd / materiały partnerów Kolaż / źródło: facebook.com/gardiasd / materiały partnerów

Jeśli wyjeżdżasz na narty lub snowboard, to koniecznie musisz spakować do walizki specjalną kurtkę oraz spodnie narciarskie . Możesz zdecydować się na typowy model wykonany ze specjalnego, nieprzemakalnego materiału albo postawić na jeszcze cieplejszy, puchowy fason. Wśród spodni do wyboru masz dwie opcje - spodnie na szelki albo klasyczne modele bez szelek.

Buty 

Kolaż / źródło: facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH-197975477948 / materiały partnerówKolaż / źródło: facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH-197975477948 / materiały partnerów Kolaż / źródło: facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH-197975477948 / materiały partnerów Kolaż / źródło: facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH-197975477948 / materiały partnerów

Jadąc na narty musisz też wyposażyć się w dobre buty. Mogą to być klasyczne śniegowce, które wykorzystasz także poza szaleństwem na stoku. Oprócz nich do wyboru masz także buty narciarskie, specjalnie mocowane do nart. Dobrą opcją są również ocieplane buty w casualowym stylu, które sprawdzą się podczas spaceru. 

Narciarskie akcesoria 

Kolaż / źródło: instagram.com/kingarusin / materiały partnerówKolaż / źródło: instagram.com/kingarusin / materiały partnerów Kolaż / źródło: instagram.com/kingarusin / materiały partnerów Kolaż / źródło: instagram.com/kingarusin / materiały partnerów

Stylizacja na narty nie będzie kompletna bez przydatnych akcesoriów, które ochronią cię przed mrozem i ewentualnymi otarciami. Właśnie dlatego zabierz ze sobą wytrzymały kask, kolorowe gogle oraz ciepłe rękawice wykonane z nieprzemakalnych materiałów. W tak skompletowanym stroju będziesz mogła się cieszyć urlopem w górach!

Więcej stylowej odzieży narciarskiej i akcesoriów znajdziesz w przeglądzie poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.