Oczyszczanie, relaks oraz odnowa skóry. Linia Rescue & Renew od Arbonne

Rescue & Renew to linia składającą się z siedmiu produktów, które wspomagają oczyszczanie, relaks oraz odnowę skóry. Kolekcja Rescue & Renew sprzyja oczyszczaniu organizmu poprzez usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni skóry, jednocześnie chroniąc jej barierę nawilżającą. Formuła Rescue & Renew zawiera roślinne składniki, olejki oraz minerały, które wspomagają oczyszczanie i nadają skórze blask i zdrowy wygląd.

Linia Rescue & RenewLinia Rescue & Renew Arbonne

Kluczowe składniki linii Rescue & Renew: wyciąg
z mniszka lekarskiego – wspomaga efekt oczyszczający
i nadaje ogólny zdrowy wygląd skóry; wyciąg z korzenia kurkumy – nadaje skórze wygląd pełen blasku. Olejek z korzenia imbiru działa oczyszczająco i rozjaśniająco, przyczyniając się do poprawy wyglądu szarej, pozbawionej blasku skóry. Dodatkowo olejki eteryczne uzyskane w zrównoważonym procesie, są wytłaczane na zimno lub skraplane parowo bezpośrednio ze składnika wpływają na dobre samopoczucie
i dodają energii:

  • olejek z skórki mandarynki
  • olejek z liści rozmarynu
  • olejek ze skórki grejpfruta
  • olejek ze skórki pomarańczy
  • olejek z owocu jałowca
  • olejek z korzenia imbiru
  • olejek z liści i gałązek eukaliptusa
  • olejek z kwiatów lawendy wąskolistnej.

Produkty z linii Rescue & Renew mogą być stosowane w domu, aby poczuć się jak
w luksusowym SPA lub jako część codziennych czynności oczyszczających, dzięki którym skóra nabierze blasku. Liquid Sunshine to nowa kolekcja wegańskich produktów przeciwsłonecznych marki Arbonne®, które pomagają chronić Twoją skórę, gdy przebywasz na słońcu. Lekkie, delikatne i beztłuszczowe formuły kosmetyków gwarantują szerokie spektrum ochrony skóry przed promieniowaniem UVA i UVB oraz szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kompleks fotoochronny zawiera jedynie filtry mineralne: tlenek cynku i tlenek tytanu, a także roślinne wyciągi o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Minimalna ilość i rodzaj filtrów w połączeniu z wyciągami roślinnymi zabezpieczającymi przed szkodliwym działaniem wolnych rodników determinuje doskonałą tolerancję, nawet przez skórę bardzo wrażliwą, a jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę i pielęgnację skóry. Arbonne®  czerpie z natury to, co najlepsze, dlatego wszystkie produkty, także Liquid Sunshine zawierają także wyciągi roślinne o działaniu nawilżającym, odżywczym i kojącym.

Więcej informacji na: Platinium Cast Agencja PR

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.