Karolina Brzuszczyńska, nowa redaktorka Myfitness.pl "Sport to dla mnie sposób na życie"

Ze sportem jestem związana odkąd pamiętam. Rodzice już od małego zaszczepili we mnie sportowego ducha, poświęcając swój wolny czas na aktywność fizyczną. A to jeździliśmy na Mazury, by popływać kajakami, a to na przejażdżki rowerowe, basen, czy ściankę wspinaczkową. W wolnych chwilach w domu tata, który jest byłym zapaśnikiem, uczył mnie ciosów bokserskich i tak narodziła się moja miłość do sztuk walki.

W podstawówce rodzice zapisali mnie na zajęcia Taekwon-do, które odbywały się w mojej szkole. I tak już zostało. Ten sport pochłonął mnie w całości. Codzienne treningi, zawody, wakacje spędzone na wyjazdach sportowych. Całą swoją energię i czas poświęcałam na treningi i tak, dzięki wytrwałości i systematyczności oraz ogromnej pracy i wsparcia mojego trenera, udało mi się wygrać srebrny medal Pucharu Europy w walkach kobiet, zdobyć czarny pas i zostać instruktorką. 

 
 

Sztuki walki zawsze były i zawsze będą w moim sercu, co nie oznacza że w zupełności zamknęłam się tylko na tę jedną dyscyplinę. Kocham pracę z ludźmi, dlatego realizuję swoją pasję jako trenerka personalna. Prowadzę również bloga o tematyce sportowej i od niedawna mogę w 100% robić to, co kocham pracując jako redaktorka myfitness.pl! Cieszę się, że będę miała przyjemność pisać dla Was artykuły oraz prowadzić kanał na Youtube, na którym znajdziecie mnóstwo treningów, zdrowych przepisów i potężną dawkę motywacji! ;) Chętnie będę dzielić się z Wami moją wiedzą, ale i dalej dokształcać w dziedzinie treningu oraz dietetyki. Bo, jak wiadomo uczymy się przez całe życie. 

 

Sport to dla mnie nie tylko sposób na szczupłą i wysportowaną sylwetkę, ale przede wszystkim niesamowity trening charakteru, wytrwałości i samodyscypliny.  Taekwon-do ukształtowało mój charakter, pomogło przełamać swoje ograniczenia i wzmocniło mnie psychicznie. Nauczyło opanowania, samokontroli, szacunku do innych, umiejętności znoszenia porażki, pokory i pokonywania swoich słabości.

 

Cieszę się, że mogę być w tym miejscu, w którym jestem teraz. Pamietaj! Nieważne, jaką masz pasję, jeśli coś sprawia Ci radość i daje ogromną satysfakcję, to nigdy z tego nie rezygnuj. Warto jest walczyć o marzenia! Bo "marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.