Mama czwórki dzieci pokazała swoją niesamowitą metamorfozę. Schudła TYLKO 1 kg, a efekt robi wrażenie

Mnóstwo kobiet walczy z nadprogramowymi kilogramami. Najczęściej wychodzą z założenia, że gubienie tych kilogramów jest jedyną i słuszną drogą do wymarzonej sylwetki. Tak zdecydowanie nie jest. I ta kobieta to udowodniła.

Adrienne Osuna jest blogerką fitness i mamą czwórki synów. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na Instagramie obserwuje ją już ponad 40 tysięcy użytkowników.

Poprzez media społecznościowe Adrienne zachęca wszystkich do aktywnego trybu życia. Publikując zdjęcia swojej metamorfozy chce wyprowadzić z błędu wiele kobiet, które uważają, że utrata kilogramów jest najlepszą drogą do sylwetki, o której się marzy.

 

Osuna wstawiła dwa zdjęcia, które pokazują jej metamorfozę. Widać ogromną różnicę, po której mogłoby się wydawać, ze kobieta zrzuciła mnóstwo kilogramów. Tak jednak nie jest. W tym przypadku Adrienne schudła około 1 kg. Mimo to nosi zdecydowanie mniejsze rozmiary ciuchów i - co najważniejsze - jest zadowolona z aktualnej figury.

 

Postawiła na dwie rzeczy. Regularny trening - głównie podnoszenie ciężarów oraz joga. A oprócz ćwiczeń wdrożyła metodę żywieniową 'intermittent fasting'. Polega ona na tym, że posiłki spożywa się w określonym przedziale czasowym, a później przez kilkanaście godzin nie dostarczamy organizmowi żadnych dodatkowych kalorii. I co najważniejsze, metoda ta decyduje tylko i wyłącznie o tym, kiedy należy jeść, a nie co.

 
 
 

Trening i dieta powinien być dostosowany do organizmu, gdyż każdy reaguje inaczej na różne bodźce. Zanim podejmiecie decyzję o tym, że chcecie zmienić swoją sylwetkę, warto rozważyć wszelkie plusy i minusy oraz podjąć decyzję o świadomym odchudzaniu.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.