Kobiety na ring! Modelka fitness na filmiku pokazuje, że sztuki walki mogą być sexy

Katya Elise Henry to modelka fitness, której profil na Instagramie obserwują prawie 3 miliony użytkowników. Filmik, na którym pokazuje swoje wdzięki na ringu bokserskim przekroczył liczbę 200 tysięcy wyświetleń.

Cieszące się w ciągu ostatniego tygodnia dużą popularnością wideo zostało nakręcone dla The Heavyweight Factory, organizacji promującej sporty walki na Florydzie. Katya zdołała zainteresować tematem boksu wiele osób, mimo iż na nagraniu nie wyprowadza ani jednego ciosu. Zobaczcie sami, co wywołało takie zainteresowanie internautów:

 

Swoje piękne kształty, Katya zawdzięcza zamiłowaniu do aktywności fizycznej. Swoimi sposobami na świetną figurę dzieli się z innymi poprzez autorskie programy treningowe.

 

Znakiem rozpoznawczym 22-letniej Amerykanki jest wyrzeźbiona, kształtna pupa. Jej Instagram pęka w szwach od "belfies", czyli zdjęć mocno akcentujących pośladki modelki. 

 

Katya stawia przede wszystkim na trening siłowy. Nie boi się dużych ciężarów, nie przeszkadza jej także przyrost wagi, o ile wiąże się ze zwiększeniem masy mięśniowej.

 

Prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zawód, który daje dużo satysfakcji, to powód, dla którego Katya zawsze zaczyna swój dzień z uśmiechem. W wywiadach podkreśla, jak bardzo jest wdzięczna za to, jak ukształtowało się jej życie. Ma jej o tym przypominać tatuaż na udzie - napis "Blessed", który oznacza "błogosławiony". 

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.