Sprawdziliśmy, kto dba o włosy Lewandowskich. Stoi za tym znana i ceniona stylistka

Zarówno na żywo, jak i na swoich zdjęciach, pokazują idealne cięcia, modny odcień, perfekcyjne ułożenie. Aby uzyskać świetne fryzury, Ania i Robert korzystają z pomocy profesjonalistki. Zobacz, jak wygląda ich współpraca z Marią Tavridou.

Maria zajmuje się zarówno uczesaniem, jak i makijażem. Swoją działalność prowadzi głównie w Monachium, gdzie trenuje na co dzień Robert Lewandowski. Stylistka pomaga parze przygotować się na sesje fotograficzne, a także na eleganckie wieczorne gale. 

 
 

Ostatnio Anna Lewandowska pokazała się w nowych włosach. Zniknęły rozjaśniane końcówki, a na ich miejsce pojawiła się nieco krótsza, ale odżywiona i pełna blasku fryzura w odcieniu ciemnej czekolady. Ta zimowa odsłona także jest dziełem Marii, do której Ania ma pełne zaufanie. Oddaje w jej ręce nie tylko kwestię włosów, ale także makijażu oraz paznokci. 

 

Państwo Lewandowscy oraz Maria Tavridou wyraźnie się polubili i chętnie przenoszą swoją znajomość również poza salon urody. Panie lubią razem kibicować podczas meczów Roberta, wychodzą na miasto, wspólnie jedzą także zdrowe posiłki.

 

Anna bardzo często bywa na planie nagrywając swoje filmy treningowe lub pozując do promocyjnych sesji. Oczekiwanie na zrobienie makijażu i fryzury mogłoby wydawać się nużącym zajęciem, ale Lewandowska i jej fryzjerka wyglądają jakby zawsze świetnie się razem bawiły.

 

W ręce Marii chętnie oddają się także inne gwiazdy, z którymi Niemka chętnie pozuje do zdjęć zamieszczanych na swoim Instagramie. W jej galerii możemy znaleźć między innymi żonę Xabiego Alonso, hiszpańskiego piłkarza.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.