Steamcream. Pielęgnacja skóry parą wodną

Steamcream to formuła stworzona w oparciu o działanie pary wodnej. Dzięki temu formuła kosmetyków jest lekka w dotyku i ma kremową teksturę, która usprawnia ich wchłanianie. Steamcream nawilża, zmiękcza i koi skórę, a także niweluje oznaki zmęczenia i stresu, przywracając cerze blask.

Wykorzystywanie pary wodnej do uzyskania optymalnych właściwości składników aktywnych - technika sięgająca XVIII wieku, została zaadaptowana przez markę Steamcream w celu stworzenia odżywczej, lekkiej formuły, która z łatwością dociera w głąb skóry. Skóra staje się miękka i odżywiona.

Steamcream. Kluczowe składniki połączone z parą wodną

Każda formuła Steamcream zawiera 10 naturalnych składników, w tym ekstrakty z roślin i olejki eteryczne, wybrane ze względu na swe właściwości odżywcze. Para wodna została wykorzystana do ekstrakcji: owsa, wody z kwiatu pomarańczy i olejku rumiankowego, które następnie połączono z olejkami eterycznymi z  róży, lawendy i kwiatu pomarańczy. Pozwoliło to zoptymalizować właściwości każdego ze składników i uefektywnić absorpcję kremu.

Cechą charakterystyczną Steamcream jest jego metalowe opakowanie o perfekcyjnym kształcie i linii. Jest ono dostępne w oryginalnej aluminiowej odsłonie a także w około stu innych, atrakcyjnych wersjach edycji limitowanych, co czyni z niego idealny zakup na prezent.

www.steamcream.comwww.steamcream.com www.steamcream.com

Cena: 75,00 PLN Pojemność: 75ml

Produkty marki Steam Cream będą dostępne wyłącznie w Sephora.

ZOBACZ: Kosmetyczne hity, które znajdziesz w swojej kuchni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.