Kolastyna Luxury Bronze. Samoopalacze i balsamy brązujące, zapewniające naturalną opaleniznę o złocistym odcieniu

Luxury Bronze to nowy sposób Kolastyny na piękne, muśnięte słońcem ciało przez cały rok. Dzięki doskonałości formuł zastosowanych w samoopalaczach i balsamach brązujących, każdy może oczarować świat swoją kuszącą opalenizną o naturalnym, złocistym odcieniu!

Luxury Bronze Kolastyna to potrójna gwarancja wymarzonej opalenizny:

- naturalny, brązowy koloryt,

- bez smug i przebarwień,

- bez przesuszenia skóry

Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz olejowi z orzecha włoskiego, zawartym w serii preparatów Luxury Bronze Kolastyna skóra zyskuje nie tylko piękny odcień, ale również odpowiednią pielęgnację.

Balsamy brązujące do ciała Luxury Bronze Kolastyna

Wygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła balsamów została wzbogacona o szybko działający kompleks brązujący skórę. Balsam stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu. Skóra zyskuje piękny koloryt, a odżywcza formuła jednocześnie zapewnia jej odpowiednią pielęgnację.

Balsamy brązujące do ciała Luxury Bronze Kolastyna występują w dwóch wariantach: dla jasnej karnacji i dla ciemnej karnacji.

Cena: 13,99 zł / 200ml

.. Kolastyna

Samoopalacz w kremie do twarzy i ciała Luxury Bronze Kolastyna

Dzięki łatwo wchłaniającej się formule lekkiego kremu, która zawiera szybko działający kompleks brązujący skórę, w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej i długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Skóra zyskuje wakacyjny odcień bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację. Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz z orzecha włoskiego, balsamy pielęgnują i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Samoopalacz w kremie do twarzy i ciała Luxury Bronze Kolastyna występują w dwóch wariantach: dla jasnej karnacji i dla ciemnej karnacji.

Cena: 12,59 zł / 75 ml

.. Kolastyna

Samoopalacz w sprayu do twarzy i ciała Luzury Bronze Kolastyna

Jedwabista konsystencja mleczka sprawia, iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej, długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna i prosta aplikacja powoduje, iż nakładanie mleczka samoopalającego jest proste i wygodne, nawet na trudno dostępnych partiach ciała. Skóra zyskuje wakacyjny odcień bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację.

Cena: 14,49 zł / 150 ml

.. Kolastyna

Chsuteczka samoopalająca do twarzy i ciała Luxury Bronze Kolastyna

Chusteczka samoopalająca do stosowania na twarz i ciało jest niezwykle wygodna w aplikacji. Preparat łatwo i równowmiernie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nasączona dokładnie kompleksem brązującym skórę, sprawi iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej i długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna forma jednorazowej chusteczki pozwala, mieć ją zawsze pod ręką.

Cena: 1,79 zł / 6 g

.. Kolastyna

Niepowtarzlny efekt z kosmetykami samoopaljącymi Luxury Bronze Kolastyna:

- Efekt "mlecznej czekoladki": naturalny brązowy koloryt.

-  Brak "efektu zebry": bez smug i przebarwień na skórze.

- Brak "efektu jaszczurki": bez przesuszenia naskórka - skóra nie jest nadmiernie sucha i nie łuszczy się.

- produkcja wit. D

- poprawa samopoczucia

- poprawa kolorytu skóry.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.