Co kształt twarzy mówi o twojej osobowości

Zdziwisz się, ile można wyczytać z kształtu twarzy.

co kształt twarzy mówi o osobowości

TWARZ KWADRATOWA

Ludzie o takim kształcie twarzy są bardzo praktyczni i logiczni. Przychodzą im do głowy dobre pomysły, ale często  poświęcają za dużo czasu na analizowanie, co blokuje je przed działaniem. Poza tym te osoby niezbyt często zwracają uwagę na swoje uczucia. Dobra rada dla nich - zacznijcie regularnie ćwiczyć! To sprawi, że problemy poukładają się w głowie.

TWARZ OKRĄGŁA

Zazwyczaj osoby o twarzy okrągłej są miłe, uprzejme i serdeczne. Myślą bardziej o innych niż o sobie. Często w związkach są wykorzystywane przez partnera. Nic dziwnego - taka osoba poświęca się dla drugiej osoby bezgranicznie! Warto jednak pomyśleć o sobie i swoich uczuciach, nie ma nic złego w byciu odrobinę egoistycznym.

TWARZ OWALNA

Osoby z twarzą owalną są dobrymi mediatorami, zazwyczaj wiedzą co powiedzieć i jak się zachować, żeby inni czuli się dobrze w ich towarzystwie. Czasem jest to zgubne - tak dużą myślą nad tym, co powiedzieć, że tracą spontaniczność.

TWARZ O KSZTAŁCIE DIAMENTU

Jeśli kształt twojej twarzy przypomina diament, prawdopodobnie jesteś bardzo skupiona szczegółach i doskonale wiesz, czego chcesz. Jesteś idealnym pracownikiem! Poza tym potrafisz dobrze się komunikować, ale jeśli ktoś zajdzie ci za skórę, nie powstrzymasz się od kąśliwych uwag.

TWARZ W KSZTAŁCIE SERCA

Takie osoby zazwyczaj mają dużo energii, są duszami towarzystwa, ale jednocześnie mają silne przekonania i opinie. Potrafią kontrolować innych. Mają rozbudowaną intuicję i to nią często kierują się w życiu.

TWARZ TRÓJKĄTNA

Osoby o trójkątnej twarzy to liderzy. Często osiągają sukces, nawet kosztem innych. Lubią rozdzielać obowiązki, a same zbierać owoce pracy.

WIĘCEJ PORAD ZNAJDZIESZ TUTAJ .