Ćwiczył regularnie przez 2 lata i schudł 180 kg! Zmotywowała go sama Taylor Swift. W jaki sposób?

W wieku 28 lat waga Ronnie'go dobiła do 300 kg. Lekarz przestrzegł go, że jeśli nie weźmie się za siebie, to nie dożyje swoich 35 urodzin. Dziś mężczyzna jest lżejszy o 180 kg, a jego metamorfoza trwa nadal. Bez bajpasa żołądka, bez zabiegów i pigułek odchudzających Ronnie udowadnia, że wszystko jest możliwe dzięki swojej determinacji i... Taylor Swift!

people.com

Od czasu złowrogich prognoz lekarskich minęły 2 lata. W tym czasie życie Ronnie'go zmieniło się nie do poznania. Mężczyzna zatrudnił osobistego trenera i porzucił swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Na początku otyły Ronnie zaczął od domowego treningu na rowerze stacjonarnym - tak stracił swoje pierwsze kilogramy. Potem doszły ćwiczenia z hantlami i wizyty na siłowni. Mężczyzna miał szczęście, bo mógł liczyć na wsparcie najbliższych w czasie odchudzania.

gggggggg aajkazamana.com aajkazamana.com

Mężczyzna pytany o to, co zmotywowało go i pozwoliło mu wytrwać podczas codziennych treningów i ścisłej diety odpowiada bez wahania: Taylor Swift!

To jej piosenki stanowiły wsparcie dla odchudzającego się mężczyzny. "Podczas swoich treningów zawsze słuchałem piosenek Taylor Swift. To one pomagały mi iść dalej".

wewewewe onlineshop4me.com onlineshop4me.com

Ronnie spełnił swoje marzenie i zobaczył wokalistkę na żywo podczas koncertu. A pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu przez nadmierną wagę nie był w stanie nawet schodzić po schodach...

wwewwwew Sarah W Sarah W/wreg.com

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.