Pantene Lekka Odżywka w Piance - idealna dla kobiet z cienkimi włosami

Pantene, marka nr 1 na świecie do pielęgnacji włosów, wprowadza rewolucyjną, lekką odżywkę w piance do spłukiwania stworzoną z myślą o kobietach z cienkimi włosami. Lekka niczym powietrze pianka wnika głęboko we włosy i nawilża je od wewnątrz, bez obciążenia.

W dzisiejszych czasach kobiety z cienkimi włosami zbyt często pozbawiają swoje włosy odżywienia i właściwej ochrony przed uszkodzeniami, której bardzo potrzebują. Obawiają się uczucia obciążenia włosów i odporności na stylizację. Pantene Lekka Odżywka w Piance została stworzona jako "perfekcyjny wybór" dla kobiet z cienkimi włosami - często sfrustrowanych ciężarem tradycyjnych odżywek.

Sprawdź, co mówią o stanie zdrowia twoje włosy

Cienkie włosy - jakiej pielęgnacji potrzebują?

Cienkie włosy strukturalnie różnią się od włosów grubych, więc potrzebują innego rodzaju pielęgnacji. Średnia grubość włókna cienkich włosów wynosi 20 mikronów, co oznacza, że są one o około 20% cieńsze od grubych włókien. Ponadto, każde włókno cienkich włosów może mieć do 50% mniej wzmacniającego białka rdzeniowego - keratyny . W rezultacie, cienkie włosy są bardziej podatne na utratę objętości. Mogą być również słabsze i bardziej narażone na uszkodzenia, takie jak łamliwość oraz rozdwajające się końcówki.

Marka Pantene, dzięki 70-letniemu, naukowemu doświadczeniu w kategorii zdrowia i pielęgnacji włosów, podjęła wyzwanie i stworzyła produkt, który rewolucjonizuje pielęgnację cienkich włosów.

Nowa formuła umożliwia kobietom swobodne używanie odżywki do włosów, dzięki której cienkie i zniszczone włosy mogą zdrowo wyglądać i być pełne energii - tłumaczy dr Jeni Thomas, główny naukowiec marki Pantene. Wraz z lekką niczym powietrze odżywką w piance, kobiety precyzyjnie odżywią włosy, zapobiegając ich obciążeniu oraz ochronią je przed uszkodzeniami, zachowując włosy podatne na stylizację. Jest to długo wyczekiwany, doskonały wybór dla cienkich włosów.

Pantene Lekka Odżywka w piance - dlaczego warto po nią sięgnąć?

Sekret skuteczności odżywki tkwi w jej rewolucyjnej konsystencji. Składniki formujące pianę zostały połączone ze składnikami odżywiającymi produktu, aby uzyskać doskonałą formułę. W chwili, kiedy lekka pianka zostaje wystawiona na działanie powietrza, pęcherzyki powiększają się, uwalniając tym samym składniki odżywcze, aby prędko wchłonęły się we włosy i je odżywiły. Pęcherzyki zostały tak dopracowane, aby zadziałały w odpowiednim momencie. Jeśli stałoby się to za wcześnie, włosy zostałyby nimi nierówno pokryte, a jeśli zbyt późno - byłyby zbyt mało odżywione. Produkt przeznaczony jest do spłukiwania, dzięki czemu pozostawia uczucie czystości i lekkości. Zapewnia tym samym 100% odżywienia i 0% obciążenia.

Domowe maseczki do włosów - naturalne sposoby na urodę

Piankę, która rozprowadza się łatwiej i równomierniej niż zwykła odżywka, stosuje się pod prysznicem, nakładając ją na wilgotne włosy od cebulek aż po same końce, po dokładnym umyciu włosów szamponem. Należy odczekać, aż odżywka wchłonie się, a następnie ją spłukać. Odżywka w formie pianki jest dostępna w czterech różnych wariantach, zapewniając cienkim włosom odżywienie oraz gwarantując im dodatkowe korzyści:

- cienkie, zniszczone włosy pozostają odżywione, jedwabiście miękkie i lekkie, dzięki odżywce

w piance Pantene Intensywna Regeneracja.

- matowe, obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości za sprawą odżywki

w piance Pantene Większa Objętość.

- cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy pozostają widocznie zdrowsze i lekkie dzięki odżywce

w piance Pantene Aqua Light.

- cienkie i farbowane włosy przekształcają się w tętniące życiem, błyszczące i zdrowsze

za sprawą odżywki w piance Pantene Lśniący Kolor.

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:

Pantene Lekka Odżywka w Piance 180 ml: 13,99zł

Wypadanie włosów. Jak pozbyć się tego kłopotu?

3 typy pompek - jak je poprawnie wykonać?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA