Carex - pielęgnacyjne żele pod prysznic

Marka Carex poszerza swoje portfolio o zupełnie nową kategorię - żele pod prysznic, które myją, pielęgnują i chronią skórę podczas kąpieli. Produkty dostępne w dwóch formułach: kremowej i transparentnej, zostały stworzone z myślą o całej rodzinie, by spełnić pielęgnacyjne potrzeby zarówno kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Carex - minimalne ryzyko podrażnień skóry podczas kąpieli

Nowe produkty wychodzą poza dotychczasowe antybakteryjne portfolio marki Carex i skierowane są do szerokiej grupy odbiorców. Wśród czterech wariantów znajdują się zarówno produkty hipoalergiczne i nawilżające, a także te z naturalnymi składnikami pielęgnacyjnymi, z witaminami A+E oraz bez parabenów. Rodzice i dzieci, kobiety i mężczyźni, osoby zabiegane i aktywne fizycznie, każdy znajdzie coś dla siebie w gamie żeli pod prysznic Carex. Produkty dostępne w dużej, familijnej pojemności są idealną propozycją dla całej rodziny. Doskonałe pod szybki prysznic, ale również przeznaczone dla zwolenników długiej kąpieli, co jest wygodne głównie w przypadku pielęgnacji dzieci. Panie docenią nowe produkty za ich przyjemne zapachy oraz właściwości pielęgnacyjne i nawilżające. Panowie za wielofunkcyjność żelu, który powstał z myślą o myciu zarówno ciała, jak i włosów.

Systemowa pielęgnacja

Bazą receptury żeli pod prysznic Carex jest unikalny system "SKIN PROTECT", który działa w harmonii ze skórą i podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i kondycję. Dzięki zawartości delikatnych substancji skutecznie i łagodnie myje skórę oraz pielęgnuje ją, pozostawiając uczucie komfortu i nawilżenia. Żele są delikatne dla skóry i minimalizują ryzyko jej podrażnień podczas kąpieli, a oprócz tego są łagodne dla oczu, co czyni je doskonałym kosmetykiem również dla dzieci. Gęsta, kremowa piana i świeży zapach pozwolą czerpać bezkompromisową przyjemność z codziennej kąpieli.

Mówi doktor dermatolog Lidia Ruszkowska:

"Każdego dnia na powierzchni naszej skóry gromadzą się złuszczone komórki naskórka, wydzieliny gruczołów potowych i łojowych oraz typowe codzienne zabrudzenia. Wiele z tych zanieczyszczeń zawiera tłuszcz i niemożliwe jest usunięcie ich tylko za pomocą wody. Aby skutecznie oczyszczać skórę, potrzebujemy odpowiednich składników myjących tzw. surfektantów. Jak wybrać idealny produkt do kąpieli? Szukajmy łagodnych kosmetyków, które jednocześnie myją i pielęgnują skórę. Wykorzystanie delikatnych substancji oczyszczających, odpowiednie pH i dodatek składników pielęgnacyjnych to podstawa przy tworzeniu najlepszych produktów myjących. Oczywiście dbając o zdrowie skóry, nie musimy rezygnować z przyjemności, którą niesie ze sobą kąpiel. Nowoczesne produkty doskonale się pienią i pięknie pachną, a skóra po ich zastosowaniu jest czysta, miękka i nawilżona - po prostu zdrowa. Idealnym rozwiązaniem jest zakup delikatnego kosmetyku myjącego, z którego będzie mogła korzystać cała rodzina, w tym także dzieci. Takie właśnie są nowe żele pod prysznic Carex."

Produkty dla całej rodziny

Wszystkie żele pod prysznic Carex zostały przebadane dermatologicznie. Dzięki pH przyjaznemu skórze wspierają jej naturalną ochronę. Produkty zostały opracowane przez ekspertów i zatwierdzone przez dermatologów oraz zaaprobowane przez Stowarzyszenie Skin Health Alliance.

Nowe żele pod prysznic Carex dostępne są w poręcznych butelkach wpisujących się estetyką w nowoczesne wnętrza łazienek. Ponieważ z jednego produktu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny, zaoszczędzamy również miejsce na łazienkowej półce wypełnionej produktami, które od teraz można zamienić na jeden. Większa pojemność gwarantuje ponadto, że kosmetyku wystarczy dla każdego na długo.

Poznaj linię żeli pod prysznic Carex!

Carex Gentle Moisture - hipoalergiczny żel o kremowej formule przeznaczony dla skóry normalnej i suchej. Dzięki naturalnym składnikom nawilżającym eliminuje uczucie przesuszonej skóry, pielęgnuje ją i chroni przed nadmierną utratą wody. Z uwagi na swoje właściwości, produkt polecany jest również dzieciom i osobom o skórze skłonnej do alergii.

Cena: 11,99 zł/500 ml

Carex Nourishing - hipoalergiczny żel pod prysznic przeznaczony dla skóry suchej. Utrzymuje jej odpowiednie nawilżenie oraz zapobiega przesuszeniu. Kremowa konsystencja gwarantuje poczucie komfortu i pielęgnacji na najwyższym poziomie.

Cena: 11,99 zł/ 500 ml

Carex Mild & Sensitive - żel bez parabenów, łagodny dla oczu, przeznaczony dla skóry wrażliwej. Wykorzystując właściwości naturalnych składników odżywczych, pomaga pielęgnować skórę, pozostawiając uczucie komfortu i nawilżenia.

Cena: 11,99 zł/ 500 ml

Carex Vitamin Fresh - żel o delikatnym zapachu z witaminą A i E, do mycia ciała i włosów, co szczególnie docenią panowie. Lekka formuła żelu jest wyjątkowo łagodna dla skóry i oczu.

Cena: 11,99 zł/ 500 ml

Rodzina produktów Carex

Dotychczasowe portfolio marki Carex to przede wszystkim antybakteryjne mydła i żele do rąk oraz chusteczki odświeżające. Badania laboratoryjne potwierdzają skuteczność i delikatność wszystkich produktów. Wprowadzenie żeli pod prysznic Carex jest naturalną konsekwencją umacniania się marki w obszarze produktów kompleksowo dbających o zdrowie skóry wszystkich domowników.

Więcej o: