Original Source - jesień pełna naturalnych zapachów

Original Source rzuca wyzwanie jesiennej depresji i podejmuje walkę z codzienną nudą i jesienną rutyną. Egzotyczny kokos? Magiczna czereśnia z pokrzywą? A może soczysta malina z wanilią? Z tymi żelami pod prysznic Twoje zmysły zostaną pobudzone i rozgrzane do czerwoności, a w Twojej łazience wybuchnie feeria barw i naturalnych zapachów

Marka żeli pod prysznic Original Source, wycisnęła z natury słodkie mikstury, które podczas kąpieli zbombardują Twoją łazienkę intensywnymi zapachami i kolorami. Każdy wariant żelu pod prysznic ukryty w designerskiej butelce sprawi, że codzienny prysznic będzie przyjemnie pachnący i doda pozytywnej energii na cały dzień. Jeśli jesienią marzysz o tropikalnych wakacjach, sięgnij po Original Source Coconut . Ten żel pod prysznic zamieni zwykłą kąpiel w prysznic, z którego płynie słodkie mleko z tropikalnych kokosów. Zamknięte w butelce egzotyczne owoce dojrzewały w słońcu przez 328 dni, by zapewnić Ci prawdziwie rajski relaks, zwłaszcza podczas jesiennej szarugi.

Original Source Wild Cherry & Nettle to magiczna mikstura, dzięki której wraz z każdą kroplą przeniesiesz się do tajemniczej krainy prysznica przyszłości. Daj się uwieść naturalnie intensywnej mocy słodkiej czereśni i aromatycznej pokrzywy zamkniętej w żelu pod prysznic Original Source Wild Cherry & Nettle. Uwaga! Ten wariant pozytywnie nakręca na cały dzień.

Kąpiel w soczystych malinach? Brzmi bardzo apetycznie. Dzięki wariantowi Original Source Raspberry & Vanilla możesz zanurzyć się w wannie pełnej owoców. A wszystko za sprawą dorodnych malin, które dojrzewały w słońcu przez 82 dni. Uważaj, bo ta mikstura nie tylko uzależnia, ale eksploduje swoim intensywnym zapachem w łazience i rozbudza apetyt na więcej!

Rekomendowana cena detaliczna każdego z wariantów: 8,99zł za 250 ml oraz 11,99 za 500 ml

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.