Schwarzkopf Professional Fibreplex - rewolucja dla wszystkich miłośników koloru

Rozjaśnianie i koloryzacja mogą uszkodzić Twoje włosy. Efekt? Suche i łamliwe pasma. Jednak za sprawą nowego systemu FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional, który może być dodany do każdej profesjonalnej farby oraz rozjaśniacza możesz zapomnieć o takich skutkach koloryzacji! FIBREPLEX wzmocni Twoje włosy i ograniczy ich łamliwość zachowując tą samą jakość koloru!

Fibreplex - zero kompromisów

Procesy chemiczne stojące za koloryzacją mogą powodować długoterminowe uszkodzenia włosów , które prowadzą do łamliwości włosów. Jednak dzięki FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional zarówno koloryści jak i kobiety, które często zmieniają kolor włosów mogą z ulgą odetchnąć! System FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional wzmacnia i pielęgnuje włosy w czasie zabiegu koloryzacji, czy rozjaśniania, dzięki czemu już nic nie stoi na przeszkodzie przed częstą zmianą swojego koloru włosów!

Działanie produktów FIBREPLEX opiera się na przełomowym 3-etapowowy Systemie Wzmacniającym Wiązania - Bond Enforcing System. Wykorzystana Technologia Fibre Bond łączy się z włóknami włosów wzmacniąc wiązania strukturalne i ograniczając łamliwość włosów w trakcie zabiegów rozjaśniania, robienia pasemek lub koloryzacji. W efekcie czego łamliwość włosów zostaje ograniczona nawet o 94% !

Fibreplex jest nie tylko prosty w użyciu - wystarczy dodać określoną ilość produktu

do profesjonalnej farby, czy rozjaśniacza, aby zapewnić skuteczną ochronę struktury włosa podczas zabiegu. Bardzo ważne jest również to, że FIBREPLEX nie wydłuża czasu trwania koloryzacji ani nie wpływa w żaden sposób na końcowy efekt kolorystyczny. Polecam go wszystkim moim klientkom, którym zależy na utrzymaniu swoich włosów w dobrej kondycji - wyjaśnia Ambasadorka FIBREPLEX Anna Kulec-Karampotis, właścicielka sieci Trendy Hair Fashion.

Dieta na piękne włosy - co jeść, żeby powstrzymać wypadanie

W portfolio Fibreplex znajdują się 3 produkty:

FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER

Nie ma znaczenia czy rozjaśniasz, robisz pasemka lub farbujesz włosy - kiedy produkty do koloryzacji zaczynają działać, łuski włosa otwierają się. Dzięki temu utleniona farba i pigmenty koloru mogą przeniknąć do nasady włosa. Fryzjer dodając jasno określoną ilość FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER do farby i dewelopera lub rozjaśniacza zapewni skuteczną ochronę i wzmocnienie włókien włosów podczas zabiegu.

W efekcie włosy natychmiast będą nie tylko odczuwalnie silniejsze, ale również nabiorą zdrowego wyglądu - nawet na tak wczesnym etapie zabiegu.

FIBREPLEX N°2 BOND SEALER

Wzmacniający krem, stabilizujący wiązania strukturalne we włosach, który dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewniając im długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk włosów. Wystarczy po zabiegu rozjaśniania, robienia pasemek

lub koloryzacji zmyć nadmiar farby, wmasować i zostawić na włosach od 5 do 10 minut aby móc cieszyć się gładkimi i wypielęgnowanymi włosami.

FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER

Doświadczenie FIBREPLEX nie kończy się w salonie. Trzeci krok z systemu FIBREPLEX to kosmetyk, który został zaprojektowany z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych w domu. Pomaga on utrzymać znacząco lepszą kondycję włosów i dalej chroni włosy przed uszkodzeniem mechanicznym.

Kosmetyk należy stosować dwa razy w tygodniu na wilgotne, dopiero co umyte włosy. Wystarczy nałożyć kurację od nasady włosów aż po same końcówki i pozostawić na włosach od 5 do 10 minut, a następnie dokładnie spłukać. To zagwarantuje, że włosy pozostaną wypielęgnowane i będą zdrowo wyglądać od nasady aż po same końce.

Rekomendowana cena odsprzedaży detalicznej FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER to ok. 120 zł.

Analiza pierwiastkowa włosów - sprawdź, co mówią o stanie zdrowia twoje włosy

Więcej o:
Copyright © Agora SA