Aneta Kręglicka - symbol dobrego stylu, sukcesu i nieprzemijającej urody

Aneta Kręglicka to osoba, o której nie bez przyczyny mówi się jako o jednej z najpiękniejszych Polek. Do dziś jest to kobieta, która zachwyca pięknem i klasą. Sprawdzamy, jakie sukcesy, obok kariery modelki czy zdobycia tytułu Miss Świata osiągnęła Aneta Kręglicka i inspirując się jej osobą dociekamy, co zrobić, aby przez lata cieszyć się tak wspaniałą figurą i urodą.

Modelka, Miss World i bizneswoman w jednej skromnej osobie

Miss Świata z 1989 roku - Aneta Kręglicka, to przykład osoby, która doceniona za swoją ponadprzeciętną urodę, nie skoncentrowała się na karierze związanej z modelingiem czy foto-modelingiem, a zamiast tego z powodzeniem podejmowała się wielu innych aktywności, czym udowodniła, jak wielostronna i ciekawa może być kariera zawodowa. Czym po uzyskaniu tytułu trudniła się nasza jedyna rodaczka, która sięgnęła po trofeum Miss World?

Kariera zawodowa Kręglickiej podążała, i wciąż podąża, wielotorowo. Wymienić tu można chociażby założenie i prowadzenie agencji reklamowej, założenie fundacji, pracę jako ambasador marki Apart, założenie studia filmowego czy udział w galach oraz programach telewizyjnych.

Jak widać, nie jest to osoba, o której można powiedzieć, że po osiągnięciu jakiegoś sukcesu spoczywa na laurach. Wręcz przeciwnie, wciąż poszukuje nowych ciekawych zajęć, tym samym wciąż się rozwija. Życie na wysokich obrotach wydaje się jej bardzo służyć - być może to właśnie niebywała aktywność i samorealizacja stanowią sekret jej wspaniałego wyglądu? A może w grę wchodzi coś jeszcze?

10 modelek fitness, które warto śledzić na Instagramie [GALERIA]

Anety Kręglickiej metody na piękny wygląd

W wywiadach z dziennikarzami Aneta Kręglicka często podkreśla, jak wiele pozytywnej energii czerpie z realizacji projektów i przedsięwzięć, które ją interesują. To prawdziwe źródło inspiracji, które owocuje dobrym samopoczuciem, co niewątpliwie przekłada się też na dobry wygląd. Jednak to nie wszystko. Kręglicka zaznacza również, jak w jej przypadku ważnym dla zachowania znakomitej formy i urody jest aktywny tryb życia . Niemałą rolę w jej życiu odgrywa systematyczny trening , istotne jest też kontrolowanie wagi oraz konsekwentne utrzymywanie zdrowej, racjonalnej diety . Ostatnim czynnikiem mającym ogromny wpływ na wygląd jest, jak podkreśla Kręglicka, zdrowy, odpowiedniej długości sen.

10 mitów na temat odchudzania

W pogoni za figurą modelki...

Patrząc na idealną figurę Anety Kręglickiej, od razu nasuwa się pytanie - jak ona to robi? Odpowiedź nie jest skomplikowana - trening, trening, jeszcze raz trening. Gwiazda niejednokrotnie powtarza w rozmowach, że bez sportu nie potrafi się obejść i że ćwiczy praktycznie codziennie, przy czym formy aktywności są u niej zróżnicowane - między innymi biega i trenuje w domu przy muzyce, a co kilka dni robi dużą, dwugodzinną sesję w fitness klubie , gdzie ćwiczy wszystkie ważne partie mięśni . Taki tryb życia niewątpliwie wymaga sporej konsekwencji i samozaparcia, ale dla takich efektów... na pewno warto!

Najlepsze brzuchy gwiazd - trening i dieta

Nie mniej istotna jest też odpowiednia dieta - choć w przypadku Kręglickiej nie jest ona nad wyraz restrykcyjna, to pierwsze skrzypce zawsze odgrywają w niej owoce i warzywa (chętnie sięga zarówno po rodzimą marchew i pomidory, jak i po tropikalne awokado ), a także świeże zioła i zdrowe tłuszcze roślinne . Choć zdrowy styl odżywiania króluje w kuchni Anety Kręglickiej, czasem pozwala sobie na "słodkie przyjemności". Jednakże dzięki intensywnemu treningowi, który uprawia, nawet one nie są w stanie zmienić obwodu jej talii.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.