Bieganie. Bieżnia MyRun, która wie wszystko o Twoim treningu

MyRun to bieżnia domowa stworzona przez Technogym, która dopasowuje się do osoby trenującej. Jest to pierwsza bieżnia, która ?uczy? prawidłowej techniki biegu oraz chodu, a także sama proponuje odpowiednią muzykę w zależności od intensywności treningu. Została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić każdemu użytkownikowi kompleksowy trening biegowy.

Nowy wymiar biegania

MyRun jest inteligentną bieżnią, zaprojektowaną przez najlepszych specjalistów. Zespół lekarzy i naukowców pracujących podczas tworzenia MyRun, opracował RUNNING RATE - wskaźnik mierzący Twoje rezultaty i kontrolujący jakość biegu. Jego wartość wzrasta, gdy biegniesz szybciej, jednocześnie utrzymując idealną częstotliwość kroków, poprawiając wydajność i redukując ryzyko odniesienia kontuzji.

"Podczas prac nad My Run, Technogym wsłuchiwał się w głosy biegaczy, amatorów oraz zawodowców, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami, co pozwoliło udoskonalić bieżnię. Do tworzenia My Run zaangażował się m.in. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich z Aten 2004 Timothy Benjamin, którego filmy instruktażowe z gotowymi treningami są dostępne w aplikacji My Run" - komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce.

Wszystko dla biegacza o wyjątkowych preferencjach

Ten jedyny w swoim rodzaju personal trainer uczy prawidłowej techniki biegu oraz chodu. Potrafi także dostosować wybraną przez użytkownika muzykę w zależności do intensywności treningu . MyRun jest inteligentną bieżnią, zaprojektowaną przez najlepszych specjalistów.

Zespół lekarzy i naukowców pracujących podczas tworzenia MyRun, opracował Running Rate - wskaźnik mierzący rezultaty i kontrolujący jakość biegu. Jego wartość wzrasta, gdy biegnie się szybciej, jednocześnie utrzymując idealną częstotliwość kroków, poprawiając wydajność i redukując ryzyko odniesienia kontuzji.

- Dla lubiących biegać z muzyką przewidzieliśmy aplikację Running Music. Dzięki niej MyRun dopasowuje muzykę do tempa treningu. Jedyne czego potrzebuje użytkownik to ulubiona muzyka na tablecie. Inteligentny system dobiera do rytmu biegu piosenkę, która ma najbardziej zbliżone tempo. Muzyka zmienia się w raz ze zmianą tempa biegu - tłumaczy Śliwowski.

Dla poszerzenia multimedialnych możliwości wystarczy zamontować swój tablet na specjalnym uchwycie, aby podczas treningu korzystać z ulubionych: gier, serwisów społecznościowych i filmów video. - Obecnie urządzenie obsługuje tablety z systemem iOS, jednak już do końca czerwca będą to również urządzenia z systemem Android - zapowiada Śliwowski. I ostatnie, wcale nie mniej ważne udogodnienie: bieżnia MyRun zajmując bardzo niewiele miejsca.

Gotowa do użytku w 5 minut

Bieżnia MyRun jest dostarczana do klienta w pudełku do samodzielnego montażu. Jej złożenie jest bardzo proste, dlatego pierwszy trening możemy rozpocząć już w 5 minut po jej otrzymaniu. W zestawie znajduje się bieżnia, instrukcja, klucze do montażu i gwarancja.

Więcej na www.technogympolska.pl

Zobacz wideo

Partner - materiał

zobacz wybrany sprzęt do ćwiczeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.