Aussie - nowe produkty do pielęgnacji włosów

Z natury jesteśmy pacyfistami i dlatego uważamy, że hełm nie jest dobrym nakryciem głowy. Czasami jednak tylko sztywna warstwa lakieru jest w stanie zapewnić Ci idealną fryzurę... Poznaj kosmetyki Aussie, dzięki którym ten problem przestanie Cię dotyczyć.

Jasne, wiemy, że czasem twoje zmagania z niesfornymi kosmykami przypominają prawdziwą wojnę. Jednak po co sięgać po ostateczne środki? Zamiast wyciągać najcięższe działa i stawiać twoje włosy na baczność, spraw, że twoja fryzura będzie pełna sprężystości i wyrazu, a jednocześnie idealnie puszysta i trwała.

Jak szybko ułożyć idealną fryzurę?

Nowa linia kosmetyków Aussie ma działanie utrwalające, ale nie zmienia włosów w znienawidzony hełm. Jak działają? Naturalnie ! W swoim składzie zawierają wyciąg z kory, australijskiej wiśni oraz z australijskich wodorostów, które nadają fryzurze lekkość i pozwalają włosom na naturalny ruch. Nowe produkty Aussie wyróżniają się też bardzo przyjemnym zapachem.

Kosmetyki do włosów pozbawionych objętości

Odpowiednio dobrane kosmetyki pomogą podnieść włosy u nasady i nadać im puszystości. Jeśli jesteś właścicielką "oklapniętej" fryzury, będziesz w 100% zadowolona z działania nowej pianki Aussie, która optycznie zwiększa objętość włosów. Dla zwieńczenia efektu, proponujemy utrwalić ten efekt za pomocą lakieru, który dodatkowo utrzyma włosy w idealnym ładzie bez efektu usztywnienia.

kosmetyki do włosówkosmetyki do włosów kosmetyki do włosów kosmetyki do włosów

Jak podkreślić loki?

Pianka z nowej kolekcji z pewnością pozwoli Ci ujarzmić fale i skręty na głowie. Ten produkt podkreśli ich kształt, ale również nada połysku. Jako że najlepiej działa się w zespole, polecamy dołączyć do zestawu lakier utrwalający o takim samym działaniu. Jeśli jesteś posiadaczką puszących się, matowych włosów, ten pakiet jest dla Ciebie.

kosmetyki do włosówkosmetyki do włosów kosmetyki do włosów kosmetyki do włosów

Cena: 19,99 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.