Reebok ZPump Fusion - rewolucja w dziedzinie biegania

Każdy bieg stanowi nowe wyzwanie. To niepowtarzalny start, nieustannie zmieniające się warunki oraz ekscytujące uczucie euforii po przekroczeniu kolejnej granicy. Aby osiągać jeszcze więcej satysfakcji, potrzebujesz butów, które dotrzymają Ci kroku. Poznaj Reebok ZPump Fusion.

Jakie buty do biegania wybierać?

Idealne buty do biegania powinny doskonale dopasowywać się do stopy sportowca . Tymczasem, mimo że nie ma dwóch takich samych stóp, obuwie biegowe tworzone jest zazwyczaj w taki sposób, aby pasowało do standardowej stopy. Inżynierowie marki Reebok postanowili wyjść naprzeciw potrzebom biegaczy i stworzyli but, który dopasowuje się do  różnej budowy stóp, zapewniając komfort i stabilizację podczas biegu.

Wielki test butów sportowych dla kobiet. Sprawdź wyniki!

Reebok ZPump Fusion - buty z pompką

Technologia Pump to przede wszystkim komora, którą wypełniamy powietrzem. Przy każdym kolejnym naciśnięciu specjalnego przycisku powietrze wypełnia puste miejsca wokół stopy, po to, aby buty były lepiej dopasowane do danej stopy i pomagały w jej stabilizacji.

buty do bieganiabuty do biegania buty do biegania buty do biegania

Natomiast materiał wykorzystany w cholewce buta - Fusion Sleeve - łączy ze sobą kluczowe komponenty ZPump Fusion. Lekki, bezszwowy i rozciągliwy w czterech kierunkach stretch gwarantuje responsywność oraz zwiększoną kontrolę i komfort podczas biegu. Uwagę przyciągają też specjalne podeszwy, które podczas nagłych zmian kierunku zapewniają szybkość i kontrolę nad hamowaniem.

Buty ZPump Fusion dostępne będą w salonach Reebok w CH Arkadia, CH Silesia, Galerii Krakowskiej i Focus Mall w Zielonej Górze oraz w wybranych sklepach sieci GoSport.

Cena detaliczna: 449 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.