Sebastian Professional Drynamic - nowość wśród suchych szamponów

Suchy szampon Sebastian Professional Drynamic jest produktem nowej generacji - zapewnia świeżość i transformację looku w zaledwie parę chwil.

Świeżość i objętość w kilka chwil

Sebastian Professional Drynamimc to odpowiedź na potrzeby osób, które będąc w ciągłym biegu, nie chcą rezygnować z profesjonalnej stylizacji. To właśnie z myślą o nich powstał suchy szampon w formie sprayu, który łączy możliwość stylizacji z właściwościami oczyszczającymi, nadając jednocześnie włosom objętość.

Czy częste mycie szkodzi włosom?

Łatwa i szybka aplikacja

Suchy szampon Drynamic to przełom w dziedzinie stylizacji, która przestaje być związana z przestrzenią salonu fryzjerskiego lub domu - od teraz, dzięki łatwej aplikacji, możliwa jest w każdym miejscu i czasie. Przełomowa kompozycja produktu to połączenie dwóch technologii: Reset Fundation System sprawia, że zanieczyszczenia i sebum są gotowe do usunięcia, dzięki czemu włosy stają się odświeżone i gotowe do perfekcyjnej stylizacji. Recharge Technology, za sprawą sferycznie ukształtowanych cząsteczek, umożliwia łatwiejszą, bardziej trwałą stylizację i kontrolę kształtu fryzury.

Suchy szampon Sebastian Professional Drynamic dostępny jest jedynie w profesjonalnych salonach fryzjerskich w cenie 35 zł za 75 ml i 89 zł za 212 ml.

Materiały partnerów

zobacz też inne produkty sebastian professional

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.