Kamill - pielęgnacja dłoni z mocznikiem

Troska o piękno kobiecych dłoni to specjalność marki Kamill już od ponad pięćdziesięciu lat. Z dobroczynnego działania ekstraktu z rumianku skorzystało już kilka pokoleń kobiet na całym świecie. Dołącz do nich!

Kosmetyki Kamill to nie tylko cieszący się największą popularnością krem Classic. W chłodne dni warto wypróbować również inne produkty, na przykład dwa specjalistyczne kremy do intensywnej pielęgnacji rąk - Kamill Hand Repair. Obydwa stworzone zostały po to, by udzielić natychmiastowej pomocy dłoniom poddanym szczególnym obciążeniom tj. szorstkim w dotyku, popękanym i odwodnionym. Oba wzbogacono o wyciąg z rumianku i Panthenol, dzięki czemu skutecznie pielęgnują i łagodzą wszelkie podrażnienia skóry. W każdym z nich zastosowano inną formułę pielęgnacyjną.

Kamill Hand Repair 2% UREA

Krem oparty został na formule pielęgnacyjnej zawierającej 2% czyli mocznika - intensywnie nawilżającego składnika, który skutecznie wiąże wilgoć, także w głębokich warstwach naskórka.

Pomaga natychmiast w sytuacjach, gdy dłonie poddane są szczególnym obciążeniom, są szorstkie w dotyku, popękane i odwodnione. Produkt wzbogacony o wyciąg z rumianku i Panthenol pielęgnuje i łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.

Kamill Hand Repair 5% UREA

Krem w wygodnym opakowaniu z aplikatorem. Łagodna formuła pielęgnacyjna tego produktu zawiera aż 5% mocznika. Już kilkukrotne użycie kosmetyku przywróci optymalne nawilżenie dłoni i przyniesie uczucie gładkości.

Żel pod prysznic Rhubarb-Buttermilk

Warto również wypróbować Kamill żel pod prysznic Rhubarb-Buttermilk o orzeźwiającym rabarbarowym zapachu . Łagodne substancje pielęgnujące oczyszczają i chronią skórę, sprawiając, że staje się ona delikatna i elastyczna.

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki kamill

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.