Le Petit Marseillais - skuteczna pielęgnacja dłoni

Z myślą o suchej skórze powstały nowe kremy do rąk Le Petit Marseillais. Wypróbuj dwa rodzaje receptur dla odżywienia i regeneracji skóry dłoni.

Le Petit Marseillais - odżywczy krem do rąk

Z myślą o suchej skórze dłoni, marka Le Petit Marseillais stworzyła tercet idealny. Połączyła wyjątkowe składniki z południa Francji: masło Shea, które odżywia i optymalnie nawilża, olejek arganowy, magicznie wygładzający skórę, oraz wspomagające ich działanie słodkie migdały. Dzięki odżywczej, a mimo to lekkiej konsystencji, krem do rąk Le Petit Marseillais błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Delikatność, głębokie odżywienie i nawilżenie - tego właśnie pragnie skóra Twoich dłoni.

Le Petit Marseillais - regenerujący krem do rąk

Zniszczona i przesuszona skóra dłoni wymaga szczególnej pielęgnacji. Le Petit Marseillais zatroszczyło się o nią ze szczególną starannością tworząc kojącą, regeneracyjną kompozycję. Sekret jej skuteczności tkwi w idealnym połączeniu trzech składnikówi: masła Shea, aloesu znanego z intensywnie kojącego działania, oraz  wosku pszczelego zapewniającego ochronę. Dzięki przyjemnie gęstej, kremowej konsystencji krem intensywnie regeneruje zniszczoną i wysuszoną skórę przywracając jej uczucie komfortu. Błyskawicznie się wchłania, nawilża i pięknie pachnie udowadniając, że nie musimy wybierać między skutecznością, a przyjemnością stosowania - taka jest właśnie natura Prowansji!

Cena ok. 12 zł.

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki le petit mareseillais

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.