Kamill - zimowa pielęgnacja dłoni

Kamill przedstawia zimowy zestaw ratunkowy, czyli specjalistyczne kremy do ekspresowej intensywnej pielęgnacji rąk. Warto sięgnąć po nie, kiedy delikatna skóra rąk poddawana jest działaniu mroźnego powietrza

Kamill przychodzi dłoniom na ratunek

Kremy do ekspresowej i intensywnej pielęgnacji rąk Kamill bardzo szybko niwelują skutki działania mrozów: suchą, szorstką w dotyku, spierzchniętą i bardzo odwodnioną skórę. Ich ekspresowe działanie jest możliwe dzięki pielęgnacyjnej formule, w którą zostały wyposażone - wszystkie zawierają UREA (mocznik), czyli mocno nawilżający składnik, skutecznie wiążący wilgoć także w głębokich warstwach skóry. Każdy z produktów wzbogacony został dodatkowo panthenolem, który łagodzi podrażnienia i naturalnymi substancjami pielęgnacyjnymi tj. wyciągiem z rumianku i bisabololem.

Do linii specjalistycznych, intensywnie nawilżających kremów do rąk Kamill o charakterze naprawczym, należą trzy produkty Kamill: krem Kamill Hand Repair 5% UREA (w opakowaniu z pompką), krem Kamill Hand Repair 2% UREA oraz koncentrat kremu do rąk Kamill Intensiv+ w poręcznej, niewielkiej tubce, zawierający dodatkowo olejek migdałowy, dzięki któremu natychmiast łagodzi uczucie napięcia w przypadku wysuszonej skóry rąk.

Sugerowane ceny produktów:

Krem do rąk Intensiv+ 50 ml - 7,99 PLN

Krem do rąk Hand Repair 5% Urea 50 ml - 12,99 PLN

Krem do rąk Hand Repair 2% Urea 75 ml - 7,99 PLN

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty marki kamill

Więcej o:
Copyright © Agora SA