tołpa by Mariusz Przybylski - kosmetyki jak świetnie dopasowane ubranie

tołpa by Mariusz Przybylski to kosmetyki wzbogacone bawełką, dla tych, którzy od schematów wolą nowe, odważne rozwiązania. Dla tych, którzy nawet jeśli czasami żyją za szybko, to nie zapominają, by o siebie zadbać.

Z projektantem mody Mariuszem Przybylskim najpierw połączyło ich zamiłowanie do minimalizmu i piękna. Później wspólnie połączyli świat mody ze światem kosmetyków. Dlatego w kosmetykach tołpa by Mariusz Przybylski znajdziesz bawełnę, która jest dla naszej skóry jak świetnie dopasowane ubranie wykonane z wysokiej jakości materiału.

W serii znajdziesz m.in.:

tołpa by Mariusz Przybylski clean: balsam-olejek do demakijażu twarzy

Delikatnie usunie makijaż i oczyści skórę, nawilży, wygładzi i wyeliminuje uczucie ściągnięcia. Przyjemnie otuli skórę i pozostawi uczucie komfortu.

tołpa by Mariusz Przybylski aqua: nawilżający krem-woda

Stworzy na skórze delikatną warstwę nawilżającą, przywróci delikatność i ochroni przed niekorzystnym wpływem środowiska. Poprawi świetlistość skóry i przywróci jej świeżość i młody wygląd.

tołpa by Mariusz Przybylski anti age: 360° krem-aksamit

"Ubierze" skórę i zadziała na nią jak regenerujący balsam. Złagodzi objawy zmęczenie i stresu oraz pobudzi odnowę komórek skóry, spłyci zmarszczki oraz przywróci prawidłową jędrność i elastyczność. Pozostawi skórę promienną i odmłodzoną.

tołpa by Mariusz Przybylski anti age: 360° balsam aksamit pod oczy

Wzmocni skórę wokół oczu, napnie, wygładzi i uelastyczni. Zmniejszy widoczność oznak starzenia skóry oraz zniweluje wrażenie zmęczonych i podkrążonych oczu.

Kosmetyki znajdziesz na stronie tolpa.pl

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki tołpa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.