Suchy szampon Klorane - szybki sposób na czyste włosy

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez Laboratorium Klorane pierwszego na świecie suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Po raz pierwszy pojawiła się możliwość "umycia" włosów bez ich moczenia i suszenia w zaledwie 2 minuty.

Suchy szampon Klorane - działenie

Podstawą opracowania suchego szamponu stała się wyjątkowa technologia objęta patentem oraz unikatowa wiedza. Szampon stanowi połączenie mikronizowanych cząstek pochodzenia naturalnego. Ich wysokość jakość gwarantuje znakomite wchłanianie i optymalne usuwanie zanieczyszczeń podczas wyczesywania. Ten wyjątkowy kosmetyk, szybko stał się nieodzownym elementem codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i tajemnicą pięknej fryzury wielu znanych osób.

Stosowany naprzemiennie z tradycyjnymi szamponami, pozwala na rzadsze mycie włosów. Tym samym zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwej skóry głowy. Pozwala też na zachowanie intensywnej barwy włosów koloryzowanych przez dłuższy czas i wydłuża efekt szczotkowania.

Suchy szampon Klorane zwiększa objętość włosów, sprawia że są bardziej puszyste, poprawia ich strukturę i ułożenie. W przypadku włosów tłustych i wiotkich nadaje witalność.

Suchy szampon Klorane - "pogotowie ratunkowe" dla włosów

Suchy szampon na bazie mleczka z owsa jest bardzo praktyczny: można go stosować w każdej sytuacji. Przyda się wszystkim aktywnym kobietom, które na co dzień chcą zaoszczędzić cenny czas, osobom przebywającym w szpitalu, w podróży, kiedy dostęp do wody jest trudny lub niemożliwy. Jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić szampon w odległości 30cm od głowy. Następnie pozostawić na włosach , po czym wyszczotkować je starannie i energicznie, aby usunąć resztki proszku. Suchy szampon na bazie mleczka z owsa stanowi zatem prawdziwe kosmetyczne "pogotowie ratunkowe".

Suchy szampon Klorane - skład

Składniki absorbujące pochodzenia naturalnego według opatentowanej technologii: krzemionka, zmikronizowana beta-cyklodekstryna i skrobia kukurydziana i ryżowa; wyciąg z mleczka owsianego o działaniu nawilżającym, łagodzącym i ochronnym; naturalny odcień pudru dla jeszcze mniejszej widoczności już podczas aplikacji szamponu. Nie zawiera konserwantów , barwników i substancji powierzchniowo czynnych (charakterystycznych dla szamponów "do mycia na mokro").

Cena: 150ml - 40zł (dostępne w aptekach)

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki klorane

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.